Aplikacja do zarządzania NETGEAR Insight

Aplikacja do zarządzania NETGEAR Insight umożliwia łatwe odkrywanie, konfigurowanie i monitorowanie wybranych bezprzewodowych punktów dostępu i aplikacji ReadyNAS bezpośrednio z urządzenia z systemem Android lub iOS i zarządzanie nimi.

Z łatwością można odkryć i zainstalować urządzenie za pomocą skanera kodów QR lub WiFi, łatwo zidentyfikować stan i użytkowanie urządzenia oraz szybko rozpoznać problemy i podjąć działania, aby je rozwiązać na urządzeniach sieciowych.  Dzięki aplikacji NETGEAR Insight możesz zarządzać siecią w każdym miejscu w biurze, nawet po opuszczeniu biurka.

ZARZĄDZANIE READYNAS

ZARZĄDZANIE WAC510

Bezprzewodowe zarządzanie

Sieć bezprzewodowa stanowi obszar wzrostu napędzany rozprzestrzenianiem się urządzeń i chęcią bycia połączonym z siecią o każdej porze, w każdym miejscu i na każdym urządzeniu. Działy IT stawiają czoła wzrastającej liczbie wyzwań dotyczących zarządzania siecią bezprzewodową, które najlepiej obsługiwane są przez scentralizowaną platformę zarządzania. W związku z tym niezależni analitycy wskazują na rozwiązania bardziej oparte na kontrolerach, sprzedawane przez autonomiczne wdrożenia punktów dostępu. Istnieje możliwość zarządzania siecią WLAN przez chmurę za pomocą usługi bezprzewodowego menedżera Business Central lub za pomocą sprzętu opartego na kontrolerze sieciowym.

ZARZĄDZANIE SIECIĄ WIFI

Zarządzanie przełącznikiem sieciowym

Firma NETGEAR zapewnia całą gamę przełączników sieciowych zapewniających bezpieczną i niezawodną infrastrukturę sieciową, która zaspokaja potrzeby małych i średnich firm.

Firma NETGEAR zaopiekuje się Twoją siecią. Oferuje w pełni zarządzane przełączniki z przekierowaniem L3, zintegrowane bezpieczeństwo, wysoką dostępność, przełącznik Smart Managed o dużej wydajności, funkcje dla małych i średnich przedsiębiorstw, łatwe zarządzaniu przełącznikami Smart Managed w celu monitorowania i konfiguracji sieci poza prostą łącznością i w bardzo przystępnej cenie.

Przełączniki NETGEAR PROSafe łatwo współpracują z graficznym interfejsem do zarządzania opartym na przeglądarce, który znacznie upraszcza zaawansowaną konfigurację.

WYBIERZ PRZEŁĄCZNIK