Przerwana droga do zwycięstwa

Grasz już od wielu godzin, może dni. Przeciwnik stoi przed Tobą osłabiony, prawie pokonany. Właśnie przygotowujesz się do zadania ostatecznego ciosu, gdy tu nagle... "połączenie zostało zerwane". Mijają sekundy. Siedzisz wpatrując się bezsilnie w ekran i modląc się o przywrócenie połączenia, podczas gdy Twoja bezbronna postać w grze wystawiona jest na wszelkie ataki jak jagnię w jaskini lwa. Połączenie zostaje przywrócone w samą porę, aby można było zobaczyć, jak owoc Twojej ciężkiej pracy umiera w rękach zrywającego się połączenia WiFi. Przegrywasz.

Zwycięskie połączenie

Opóźnienia, niska prędkość, martwe strefy bez zasięgu, zrywanie połączenia, przepustowość pożerana przez poszczególne urządzenia: oto zmory ery cyfrowej, demony i zombie, które należy zwalczyć, aby osiągnąć zwycięstwo. Cały ten niesamowity sprzęt do gier na nic? Dokładnie tak, bez dobrego połączenia WiFi nawet najwyższej klasy sprzęt do gier jest tak samo użyteczny jak stara konsola położona dla większej wygody na pudle kartonowym.

Wygrywaj szybkością

Nie ma na to rady: szybkość wygrywa. Wiele czynników może wpłynąć negatywnie na szybkość połączenia WiFi (przestarzała technologia, obciążenie wieloma urządzeniami itp.), jednak odpowiedni router poradzi sobie z nimi wszystkimi. Routery NETGEAR® WiFi to szereg modeli, począwszy od zwykłych urządzeń przeznaczonych zarówno do pracy, jak i do rozrywki, po routery zapewniające szybkość połączenia nowej generacji AC WiFi i funkcje przeznaczone dokładnie dla graczy.

Czym jest AC?

AC to nowa generacja łączności WiFi cechująca się dużym postępem w zakresie szybkości i niezawodności połączenia. Zapewnia ona 3x większą szybkość w porównaniu z aktualnymi routerami pracującymi w standardzie "n" i dwukrotnie wyższą przepustowość użyteczną. Dodatkowo, ponieważ coraz więcej urządzeń cyfrowych przechodzi na łączność AC, szczególnie ważne jest w domach, w których używa się kilku tabletów i smartfonów, aby przygotować się na tę zmianę. Więcej podłączonych urządzeń podłączonych z wyższą szybkością: oto marzenie każdego gracza.

802.11ac w porównaniu ze standardem N

Nighthawk

Najnowszy i najpotężniejszy router firmy NETGEAR zapewnia zdumiewająco szybkie połączenie AC WiFi, które pozwoli zdominować nieprzyjaciół i zabłysnąć wśród znajomych. Oprócz szybkości AC1900 router Nighthawk wyposażony jest w dwurdzeniowy procesor 1 GHz i obsługę funkcji Quality of Service (QoS). Jak własny pas na autostradzie. Nieważne, co inni użytkownicy robią online, możesz grać bez przeszkód. To doskonałe rozwiązanie dla najbardziej zaawansowanych graczy, którzy nie mogą pozwolić sobie na ryzyko powolnego połączenia. Router Nighthawk jest również wyposażony w specjalne funkcje dla miłośników konsol, jak np. automatyczne przyznawanie priorytetu przepustowości konsoli Xbox (tak, również nowej konsoli Xbox One).

Router polecany dla prawdziwych graczy

Graj bez ryzyka zerwania połączenia

Gry mogą być przyjemnością, ale bieganie z tabletem po domu w poszukiwaniu zasięgu — już nie. Przestań walczyć ze zrywaniem połączeń i zacznij wygrywać, w każdym zakątku swojego domu. Routery NETGEAR  802.11AC z technologią formowania wiązki Beamforming+ skierują sygnał WiFi tam, gdzie jeszcze nigdy wcześniej nie dotarł.  Sygnał zostaje nakierowany na urządzenie WiFi i podąża za nim, niezależnie od tego, czy jest to konsola, tablet, czy też smartfon, zapewniając wyższą szybkość, większy zasięg i większą niezawodność połączenia w całym Twoim imperium domowym.

NETGEAR Beamforming+