Szybsza Inteligentniejsza Lepsza sieć WiFi oraz dźwięk. Wszędzie.

System WiFi Orbi z inteligentnym głośnikiem Orbi Voice (RBK50V)


Pierwszy i jedyny system WiFi z nagradzaną technologią, która łączy funkcjonalność routera WiFi Orbi z niepowtarzalnym głośnikiem inteligentnym Orbi Voice.

Razem elementy te zapewniają niewiarygodnie szybkie połączenie z siecią WiFi w całym domu. Głośnik Orbi Voice umożliwi również odtwarzanie muzyki bez używania rąk, sterowanie urządzeniami inteligentnego domu i wiele więcej, dzięki wbudowanej obsłudze asystenta Amazon Alexa.

Wyjątkowo szybka łączność WiFi

Przesyłaj strumieniowo, przeglądaj strony internetowe i pobieraj z najwyższą szybkością. Nagradzana technologia sieci WiFi Orbi zapewni Ci szybkie i stabilne połączenie z siecią WiFi w całym domu, aby nic nie spowalniało Twoich urządzeń.

Uproszczona sieć WiFi i dźwięk

opis obrazu

Wbudowana obsługa asystenta Amazon Alexa

Używaj Alexy, aby sterować głosowo urządzeniami inteligentnego domu i odtwarzać muzykę na głośniku Orbi Voice.

Uproszczona sieć WiFi i dźwięk

opis obrazu

Najwyższa klasa dźwięku

Oprócz routera otrzymasz również głośnik Orbi Voice z najwyższej jakości dźwiękiem od firmy Harman Kardon. Odtwarzaj swoje ulubione nagrania z usług Spotify, Pandora, Amazon Music i wielu innych.

Uproszczona sieć WiFi i dźwięk

opis obrazu

Łatwa konfiguracja

Połącz się z Internetem w ciągu paru minut dzięki aplikacji Orbi. Zostań bohaterem WiFi w oczach swojej rodziny już na zawsze.

Uproszczona sieć WiFi i dźwięk

opis obrazu
Piękny. Potężny.

Orbi Voice łączy niezwykłe brzmiący głośnik z nagradzaną technologią sieci WiFi. Kryje w sobie piękno, na przykład głośnik niskotonowy z przodu i technologię sterowania głosowego dalekiego zasięgu. Głośnik Orbi Voice to potężny dźwięk i sieć WiFi opakowane w innowacyjną technologię i piękny wygląd.

WIĘCEJ INFORMACJI >

Uproszczona sieć WiFi i dźwięk

Inteligentna kontrola rodzicielska

Filtruj zawartość i kontroluj czas, jaki Twoje dzieci spędzają w Internecie na dowolnym urządzeniu. Głośnik Orbi jest wyposażony w rozwiązanie Circle® on NETGEAR w zakresie inteligentnej kontroli rodzicielskiej.

opis obrazu
Swobodny zasięg

Satelita Orbi tworzy jednolitą sieć, dzięki czemu podczas przemieszczania się z jednego pomieszczenia do drugiego nie stracisz zasięgu — zwłaszcza podczas przesyłania strumieniowego.

opis obrazu
Wyjątkowo szybka łączność WiFi

Więcej urządzeń. Bez spowolnień. Głośnik Orbi jako jedyny jest wyposażony w opatentowaną technologię FastLane3, zapewniającą najszybsze dostępne prędkości WiFi, nawet po podłączeniu większej liczby urządzeń.

opis obrazu
Zwiększ głośność

Najwyższa jakość audio od firmy Harman Kardon zapewnia niezrównaną jakość dźwięku w dowolnym pomieszczeniu, pozwalając Ci poczuć rytm.

opis obrazu
opis obrazu
Odtwarzaj. Odtwarzaj.