Monitoring wideo firmy NETGEAR

Zintegrowane komponenty, które zapewniają uniwersalność i skalowalność.

Elementy systemu monitoringu firmy Netgear
  • ReadyNAS Surveillance

  • przełączniki

Monitoring wideo jest powszechnie używanym sposobem ochrony firm i ich klientów oraz odwiedzających, dlatego skalowalność i elastyczność systemu (obsługa wielu kamer różnego typu, możliwość przechowywania zwiększające się ilości zapisanych danych) stanowią istotne wyzwanie.

Firma NETGEAR wychodzi mu na przeciw, łącząc najlepsze rozwiązania stosowane w technologiach przechowywania danych i monitoringu celem opracowania elastycznego i skalowalnego systemu monitoringu wideo IP dla małych i średnich firm.

  • Milestone Arcus na urządzeniach ReadyNAS do zarządzania wideo i przechowywania danych
  • Bezprzewodowa kamera NETGEAR FlexPower ONVIF IP
  • Przełączniki PoE NETGEAR z systemem montażowym „Virtually Anywhere”

Zarządzanie monitoringiem i przechowywanie danych na światowym poziomie

Zarządzanie monitoringiem wideo

Najbardziej skalowalne rozwiązanie

Najwyższa pojemność pamięci, od 2 do 60 zatok, obsługa od 1 do 100 kamer HD z prostym poszerzaniem zasięgu poprzez dodanie przełącznika PoE NETGEAR w przypadku oddalonych wdrożeń.

Całkowita ochrona Twoich zasobów

Poznaj najwyższą jakość przechowywania danych dzięki ich ochronie na poziomie ReadyNAS 5 oraz hybrydowemu zdalnemu tworzeniu kopii zapasowych NAS i w chmurze.

Światowej klasy nadzór opracowany przez ekspertów

Dwóch światowej klasy liderów w dziedzinie technologii połączyło siły, aby zaoferować najpewniejszą ochronę wideo na rynku.

Pierwszy system kamer bezprzewodowych ONVIF IP na rynku

Netgear FlexPower to pierwsza bezprzewodowa kamera IP zgodna ze standardem ONVIF® do zastosowania w monitoringu w małych firmach. Ta wodoodporna, zasilana przez akumulator i bezprzewodowa kamera jest niezwykle łatwa w instalacji. Można zamontować ją w miejscach, gdzie przewody nie dosięgają. Stacja bazowa FlexPower zapewnia bezpieczne, bezprzewodowe połączenie z maksymalnie czterema kamerami FlexPower, przy jednoczesnym zachowaniu długiej żywotności baterii i zgodności kamer FlexPower ze standardem ONVIF®. Uniwersalne możliwości montażu stacji bazowej sprawiają, że można zamontować ją nawet na suficie lub innej płaskiej powierzchni.

Wyjątkowe przełączniki PoE, które można zamontować dosłownie wszędzie.

Pierwsze w branży przełączniki Click i Easy-Mount z wyjątkowym systemem montażu „Virtually Anywhere” umożliwiają umieszczenie portów (z PoE i bez PoE) dokładnie tam, gdzie są potrzebne: na ścianie, pod stołem/biurkiem, na stojaku, na suficie, poziomo lub pionowo. Możesz w łatwy sposób połączyć kamery IP, system ReadyNAS i stację bazową FlexPower w każdym miejscu, aby osiągnąć maksymalną elastyczność.

Elastyczny i skalowalny montaż systemów monitoringu

Instalacja systemu monitoringu wideo