• Posłuchaj naszych pracowników

  Spencer Selden, specjalista ds. marketingu w kanale sprzedaży

  „Firma NETGEAR zawsze będzie słuchać Ciebie. Jeśli masz pomysł, który Twoim zdaniem pomoże, firma NETGEAR bez wahania zapewni platformę, która będzie działać niezależnie od stanowiska i że swoboda sprawi, że wszystko będzie o wiele bardziej spełnianie”.

 • Posłuchaj naszych pracowników

  Bryan Herrera, starszy inżynier mechaniki automatyki bezprzewodowej

  „NETGEAR ma wspaniałą kulturę wypełnioną wspaniałymi ludźmi, którzy pochodzą z różnych środowisk. Uwielbiam pracować w NETGEAR, ponieważ jestem zespołem osób, które wspierają się w różnych specjalnach, więc zawsze jest okazja, by się nauczyć czegoś nowego! Podoba mi się codzienna praca i możliwość pomocy w tworzeniu innowacyjnych technologii bezprzewodowych.”

 • Posłuchaj naszych pracowników

  Abhao Bhorkar, dyrektor ds. zarządzania produktami

  „po ponad czterech latach pracy w firmie NETGEAR mogę to sprawdzić, gdy dobrze się bawisz! Sieć Wi-Fi stała się tak integralną częścią naszego życia i daje mi wielką dumę z pracy nad wprowadzaniem najnowszych i najlepszych technologii i innowacji w celu poprawy sposobu, w jaki ludzie łączą się z Internetem. Skupiając się na rozwiązywaniu problemów i potrzeb klientów, podjęliśmy bardzo interesującą i satysfakcjonującą podróż, rozpoczynając od dostarczenia produktów sprzętowych do dostarczania rozwiązań programowych. Kultura startowa i małe zespoły dają możliwość pełnego zbadania i podjęcia inicjatyw, które nie byłyby możliwe w dużych organizacjach. Dzięki temu bardzo łatwo jest rozwijać się osobiście i profesjonalnie, codziennie ucząc się nowych umiejętności!”

 • Posłuchaj naszych pracowników

  Iphie Chen, kierownik linii produktów

  „Praca w NETGEAR sprawdzała każde pole, które wymyślałem za pierwszą pracę po zakończeniu mojego wyjazdy MBA – jest wystawiona na różne funkcje biznesowe, współpracowała z utalentowanymi ludźmi z różnych środowisk zawodowych i kulturowych oraz codziennie uczy się i rozwija. Kultura firmy jest innowacyjna i motywująca, dzięki czemu jest to miejsce pracy, w którym można uzyskać energię i jednocześnie przyczynić się do ciężkiej pracy”.

 • Posłuchaj naszych pracowników

  Lonnee Apperley, wiceprezes ds. logistyki dystrybucji klientów

  „w firmie NETGEAR jestem otoczony zespołami utalentowanych, pasjonujących i dedykowanych osób na całym świecie, które nieustannie robią wspaniałe rzeczy. Rozpoczynam swój dzień w Europie, a następnie idź do obu Ameryk i kończę w Azji - to bardzo wzbogacające i nagradzające pracę z tak dużą różnorodnością kulturową. Nasze środowisko jest dynamiczne i buczy z innowacjami i współpracą. Jest to także ekscytujące, że jest częścią organizacji, która łączy ludzi z Internetem z łatwością i szybkością.”

 • Posłuchaj naszych pracowników

  Asine Bugliarello, dyrektor ds. marketingu w kanale sprzedaży

  „naprawdę rzadko zdarza się, aby znaleźć firmę, nie mówiąc już o tej branży, która może wspierać tak imponujące doświadczenie w swojej karierze i być ekscytująca przez ponad 10 lat. W ciągu całego swojego okresu firma NETGEAR stale rozwija się, dojrzała i rozwija, aby wyprzedzić tę tendencję, a jednocześnie nadal jest wspaniałym miejscem pracy. Firma NETGEAR była ekscytującą i innowacyjną organizacją, która rozwija się zarówno osobiście, jak i profesjonalnie, i zdobywa cenne umiejętności przywódcze, a jednocześnie ma realistyczną równowagę między życiem zawodowym a zawodowym”.

Dlaczego warto pracować w NETGEAR?

 • Współpracuj z inteligentnymi, innowacyjnymi ludźmi, którzy są zaangażowani w pomaganie światu w osiąganiu większych możliwości dzięki łączności
 • Miejsce, w którym osoby zorienowane na wyniki mogą rozwijać karierę zawodową, rozwijać swój potencjał i wywierać wpływ
 • Sukcesy i wyniki są docenione poprzez oferowanie konkurencyjnych pakietów kompensacyjnych
 • Zdecydowane zaangażowanie na rzecz uczciwości i wysokich standardów etycznych
Bieżące wakaty

Wyszukaj aktualne wakaty i wyślij życiorys jeszcze dziś.

NETGEAR to pracodawca o równych szansy i podejmuje decyzje dotyczące zatrudnienia na podstawie osiągnięć. Chcemy, aby w każdym miejscu pracy były dostępne najlepsze osoby. Polityka firmy zabrania bezprawnej dyskryminacji ze względu na rasę, kolor skóry, wyznanie religijne, płeć, płeć, tożsamość płciową, ekspresję płci, stan cywilny, status zarejestrowanego partnera krajowego, wiek, pochodzenie narodowe lub pochodzenie, niepełnosprawność fizyczną lub psychiczną, stan zdrowia, w tym cechy genetyczne, orientację seksualną, status wojskowy i weteran, lub jakiekolwiek inne uwagi, które zostały niezgodne z prawem przez prawo federalne, stanowe lub lokalne. Zakazuje ona również bezprawnej dyskryminacji ze względu na przekonanie, że każdy ma którąkolwiek z tych cech lub jest powiązany z osobą, która ma lub jest postrzegana jako posiadająca którąkolwiek z tych cech.

Dekretacja LCA

Korzyści i korzyści

W firmie NETGEAR cenimy naszych pracowników. Oprócz możliwości pracy nad nowoczesnymi technologiami i rozwojem kariery, oferujemy konkurencyjne rekompensaty i kompleksowy pakiet świadczeń. Korzyści będą się różnić w zależności od lokalizacji.

Korzyści dla regionu EMEA

Lokalizacje w regionie EMEA

Firma NETGEAR EMEA ma siedzibę w Cork w Irlandii. Do funkcji tych należą: Finanse, operacje, wsparcie techniczne, kwestie prawne, IT i HR.

Firma NETGEAR ma również biura w regionie EMEA, w tym w Austrii (Wiedeń), Belgii (Diegem), Danii (Allerod), Francji (Le Chesnay), Niemczech (Monachium), Włoszech (Mediolan), Holandii (Gouda), Polsce (Warszawa), Rosji (Moskwa i Sankt Petersburg), Hiszpanii (Madryt i Barcelona), Szwecji (Kista), Szwajcarii (Baar) i Wielkiej Brytanii (Bracknell). 

W każdym miejscu, zaangażowani i innowacyjni pracownicy współpracują ze sobą, aby kształtować przyszłość łączności. 

Kliknij tutaj , aby wyświetlić listę biur firmy NETGEAR na całym świecie.