Sieć w służbie edukacji

Jednostki edukacyjne przeżywają ogromne zapotrzebowanie na szybką i niezawodną łączność WiFi dla studentów i pracowników. W sytuacji ograniczonej liczby personelu i ograniczonego budżetu a także potencjalnego posiadania przez poszczególnych użytkowników wielu urządzeń wymagających niezawodnego połączenia firma NETGEAR oferuje proste, niedrogie i sprawdzone rozwiązania bezprzewodowe, które sprawią, że nauka z wykorzystaniem sieci będzie łatwiejsza i dostępna dla wszystkich.

Więcej »

Gościnne hotele

Satysfakcja gości i ich lojalność są dla Państwa najwyższym priorytetem, a jednym z czynników mających wpływ na lokalność gości hotelowych jest zapewnienie im niezawodnej i bezproblemowej usługi łączności bezprzewodowej. W przypadku wielu hoteli istniejące rozwiązania sieci bezprzewodowych mają duży negatywny wpływ na satysfakcję gości hotelowych i liczbę gwiazdek przyznawanych hotelom.  Problem ten pozwoli rozwiązać prawidłowa infrastruktura sieci bezprzewodowej. Firma NETGEAR oferuje kompletne rozwiązania bezprzewodowe przeznaczone specjalnie dla hoteli. Rozwiązanie to obejmuje kontrolery bezprzewodowe i inteligentne punkty dostępu zapewniające płynnie działającą i szybką łączność bezprzewodową, która jest łatwa w instalacji, zarządzaniu i przy tym niedroga, a jednocześnie pozwala wyeliminować wiele problemów z siecią WiFi często występujących w hotelach.

Więcej »

Monitoring IP

Monitoring przy pomocy telewizji przemysłowej to ważny składnik wszechstronnych rozwiązań z zakresu dozoru dla firm każdego rozmiaru. Wiele systemów monitoringu cierpi jednak na ograniczone możliwości łączności, a ich rozbudowa stanowi poważne wyzwanie, jako że brak możliwości skalowalności utrudnia ich rozwój w miarę zwiększania się potrzeb firmy. Dzięki kompletnej linii przełączników wyposażonych w obsługę technologii zasilania przez sieć Ethernet (ang. Power-over-Ethernet, PoE) i sieciowych magazynów danych firma NETGEAR pomaga firmom wdrażać rozwiązania z zakresu nadzoru wizyjnego IP, które są jednocześnie elastyczne, skalowalne i ekonomiczne. Więcej »

VoIP

Technologia transmisji głosu przy użyciu protokołu IP (VoIP) ma istotne zalety w porównaniu z tradycyjnymi usługami telefonicznymi, cechując się między innymi większą elastycznością i mobilnością, niższymi kosztami i większą wydajnością pracowników. Ostanie lata przyniosły znaczną poprawę jakości dźwięku i poziomu niezawodności technologii VoIP, co pozwoliło użyć jej jako głównej technologii zapewnienia łączności we firmach każdego rozmiaru. Zalety w znacznym stopniu oparte są na funkcjach priorytetyzowania ruchu i maksymalizowania jakości usługi realizowanych przez przełącznik sieciowy. Przełączniki firmy NETGEAR zapewniają wydajność, odporność na awarie i bezpieczeństwo niezbędne w rozwiązaniach VoIP, pozwalając jednocześnie uniknąć kosztów i stopnia komplikowania znanych z dużych rozwiązań IT. Więcej »

Wirtualizacja

Technologia wirtualizacji serwerów pozwala firmom dowolnych rozmiarów zmniejszyć koszty i optymalizować zasoby dzięki możliwości znacznego obniżenia nakładów na sprzęt, koszty energii, miejsce fizyczne i zasoby IT. Jednak podczas gdy wirtualizacja serwerów może pomóc organizacjom wykonać więcej przy użyciu mniejszej ilości zasobów, oznacza ona większe wyzwania dla sieci, wymagając szybszej infrastruktury przełączającej, skalowalnej o wysokiej dostępności. Firma NETGEAR oferuje wszechstronny wybór urządzeń sieciowych pozwalających wykorzystać zalety wirtualizacji serwerów szybko i bez problemów. Więcej »

Kopia zapasowa

Dyski ulegają regularnym awariom — jest to po prostu nieuniknione. Bez odpowiedniego rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych awaria jednego dysku może oznaczać katastrofalną utratę danych o znaczeniu krytycznym dla funkcjonowania firmy, przerywającej ciągłość operacji biznesowych i zagrażającej jej przyszłości. Państwa dane są zbyt cenne, aby pozostawić je szczęściu. Aby zapewnić ich bezpieczeństwo konieczne jest wdrożenie rozwiązań klasy Enterprise do tworzenia i przechowywania kopii zapasowych, które zabezpieczą ważne dane niezależnie od tego, co się wydarzy. Systemy magazynowania danych firmy NETGEAR pozwalają realizować potężne i niezawodne systemy tworzenia kopii zapasowych danych, zarówno w siedzibie firmy, jak i poza nią. Rozwiązania te są ekonomiczne, niezawodne i łatwe w obsłudze. Więcej »

Chmura

Wykorzystanie chmury w celu uzyskania dostepu do informacji pozwala firmom kazdego rozmiaru korzystac z zalet dostepu do krytycznych danych firmowych w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca. Pomaga to zmniejszyc koszty, uproscic zarzadzanie zasobami i zapewnia wieksza elastycznosc. Wykorzystanie do tego celu alternatywnych uslug dostepu do chmury oferowanych przez firmy trzecie moze wiazac sie z wysokimi oplatami miesiecznymi i obnizeniem bezpieczenstwa. Oferowane przez firme NETGEAR systemy magazynowania danych z dostepem poprzez chmure charakteryzuja sie elastycznoscia dostepu o dowolnej porze i z dowolnego miejsca do danych w chmurze; oraz bezpieczenstwem i mozliwoscia zarzadzania na poziomie rozwiazan stosowanych w siedzibie firmy.
Wiecej »

SOHO, 1-20 użytkowników.

Jednym z kluczy do sukcesu w każdej dziedzinie działalności jest możliwość dokonania więcej przy użyciu mniejszej ilości zasobów. Każda działalność gospodarcza, nawet najmniejsza wymaga posiadania niezawodnej sieci i odpornego na awarie magazynu danych mieszczącego wszystkie cenne pliki i dane mające krytyczne znaczenie dla firmy. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej na temat tego w jaki sposób zaprojektować swoją sieć i chronić dane w miarę rozwoju firmy, bez zbytniego komplikowania infrastruktury i konieczności ponoszenia wysokich kosztów.

Firmy, 20-100 użytkowników

Rozumiemy to, że każda firma może mieć unikalne potrzeby w zakresie pracy sieciowej i magazynowania danych. Tego rodzaju klienci wymagają doskonałego wyważenia zaawansowanych funkcji oraz skalowalności rodem z rozwiązań klasy przedsiębiorstw a jednocześnie prostoty i przystępnej ceny, odpowiednio dopasowanych do danej firmy. Zaawansowane technologie, takie jak 10 Gigabit Ethernet, praca przełączników w stosie i tworzenie nieograniczonych migawek są teraz w zasięgu małych firm bez konieczności ponoszenia znacznych nakładów ani obniżania pułapu potrzeb. Więcej »

Firmy, 100-500 użytkowników

Dzisiejszy, bardzo konkurencyjny klimat prowadzenia działalności wymaga rozwiązań sieciowych, które pozwolą uzyskać niezwłocznie wysoki współczynnik zwrotu z inwestycji. Firmy tego typu wymagają funkcji znanych z rozwiązań dla dużych przedsiębiorstw przy maksymalnie uproszczonym wdrożeniu i minimalnych nakładach na szkolenie. Aby dowiedzieć się więcej na temat rozwiązań dla firm średniej wielkości, które zapewnią bezpieczeństwo, niezawodność i możliwość wdrożenia strategii ochrony danych krytycznych dla misji szybko rozwijającej się firmy kliknij tutaj. Więcej »