Zapraszamy do nowej, bezprzewodowej szkoły.

Cyfrowe wersje podręczników. Zdania domowe, narzędzia i sale lekcyjne dostępne w trybie online. Sieci gościnne dla rodziców i pracowników organów prowadzących. Wszystko to dzięki szybkim i niezawodnym sieciom bezprzewodowym. Punkty dostępu i kontrolery bezprzewodowe NETGEAR pomagają niezliczonej ilości szkół sprostać nowym wyzwaniom i korzystać z nowych możliwości nauczania i uczenia się we współczesnych szkołach. Proste, niedrogie i sprawdzone rozwiązania bezprzewodowe, które sprawiają, że uczenie się z wykorzystaniem sieci jest łatwiejsze i dostępne dla wszystkich.

Pobierz informator na temat  Zasad projektowania sieci bezprzewodowych o dużej gęstości do zastosowań w edukacji.

Sprawdź, w jaki sposób firma NETGEAR umożliwia naukę z wykorzystaniem sieci na stadionie rugby.

Dostęp do obszaru WIĘCEJ INFORMACJI.

Niedawny raport firmy Forrester potwierdza to, że udostępnienie zasobów placówki pracownikom i uczniom/studentom niezależnie od ich lokalizacji jest najwyższym priorytetem dla osób podejmujących decyzje dotyczące obszaru IT w edukacji.
W nowym, bezprzewodowym świecie edukacji nowe technologie i urządzenia zmieniają znaczenie terminu "chodzenie do szkoły". Nauka w trybie online przeżywa prawdziwy rozkwit. Codziennie powstają nowe narzędzia online. Nowe inicjatywy w stylu "Laptop dla każdego ucznia" sprawiają, że nowoczesne technologie coraz silniej integrują się ze szkołami i uczniami. Dla każdego dziecka, nauczyciela i rodzica łatwa we wdrożeniu i bezpieczna technologia łączności bezprzewodowej mają krytyczne znaczenie dla uzyskania dostępu.

Pobierz broszurę dotyczącą bezpiecznej sieci bezprzewodowej w środowisku edukacyjnym.

Pobierz broszurę opisującą, jak firma zajmująca się konsultingiem IT zdobywa nowych klientów dzięki studium przypadku obejmującego system łączności bezprzewodowej ProSAFE firmy NETGEAR

Co szkoły oczekują od sieci bezprzewodowej?

Mimo niezwykle dużego zapotrzebowania generowanego przez wiele urządzeń, narzędzi online, wirtualnych klas i setek klientów pracujących w sieci szkolnej wiele placówek nie posiada specjalnego personelu IT, pracując w warunkach ograniczonego budżetu i opierając się na personelu nietechnicznym oraz ochotnikach. Rozwiązania bezprzewodowe muszą sprostać tym specyficznym wyzwaniom występującym w środowisku edukacyjnym i zapewnić podstawowe funkcje (dostęp dla gości, 2 SSID, WPA2-PSK, płynny roaming), niezawodną i szybką łączność Wi-Fi, łatwą instalację i konfigurację oraz zdolność obsługi średniej i dużej ilości połączeń (setki klientów).

Pobierz studium przypadku gimnazjum Harvard Park.

Zapoznaj się z materiałem wideo dotyczącym gimnazjum Harvest Park

Jak szkoła może zdać test BYOD (Przynieś Swoje Własne Urządzenie)

W dzisiejszych czasach sale lekcyjne i kampusy są pełne urządzeń. Każdego ranka uczniowie, nauczyciele, personel i rodzice przynoszą do szkoły swoje własne smartfony, tablety i laptopy. Zarządzanie tymi urządzeniami jest w szkołach priorytetem. Dostępne są liczne platformy, które pomagają sprostać tym wymaganiom. Pobierz Informacje o BYOD, aby poznać najlepsze metody zastosowania BYOD w edukacji.

Pobierz dokument Analiza przypadku szkoły St Peter's

Wyjątkowość oferty firmy NETGEAR dla edukacji.

Punkty dostępu i kontrolery bezprzewodowe firmy NETGEAR dają szkołom potężne i ekonomiczne rozwiązania bezprzewodowe, które w pełni mogą zaspokoić potrzeby związane z uczeniem się w trybie online, w sposób prosty i szybki. Dzięki rozwiązaniom firmy NETGEAR dla edukacji szkoły mogą uzyskać niższy całkowity koszt posiadania dla określonej wielkości wdrożenia (5-20 punktów dostępu), prosty w użyciu interfejs użytkownika oparty na sieci Web umożliwiający łatwe zarządzanie i dostęp, planowanie i wsparcie partnerskie oraz pełny wybór punktów dostępowych i kontrolerów do zarządzania łącznością bezprzewodową.