Zapracuj na lojalność swoich gości hotelowych oferując im doskonałą łączność bezprzewodową.

Satysfakcja i lojalność gości z pewnością stanowi jeden z najwyższych priorytetów w branży hotelarskiej. Jednym z ważnych czynników jest zapewnienie gościom łączności bezprzewodowej na odpowiednim poziomie. Należy pamiętać o tym, jak wiele smartfonów, tabletów i laptopów jest używanych przez gości meldujących się codziennie w hotelu. Niezależnie od tego, czy gość hotelowy przyjechał na wakacje, czy w interesach, oczekuje możliwości odtwarzania strumieniowego, oglądania przekazów multimedialnych, pobierania plików, pracy zdalnej i rozrywki bez komplikacji i bez ograniczeń. Aby zaspokoić te oczekiwania dotyczące szybkiej łączności bezprzewodowej hotelu zwracają się do firmy NETGEAR w celu uzyskania kompleksowego rozwiązania:  łatwej w użyciu, niezawodnej i ekonomicznej infrastruktury WiFi bez kosztów i złożoności, jakie często cechują rozwiązania od większych dostawców sieci bezprzewodowych.

Sieć bezprzewodowa wygrywa na rynku hotelarskim
Dodawanie dostosowanego portalu dla gości hotelowych

Zmień opinię jednogwiazdkową w pięciogwiazdkową.

Problem:
W przypadku wielu hoteli istniejące rozwiązania sieci bezprzewodowych mają duży negatywny wpływ na satysfakcję gości hotelowych. Narzekania na niskie prędkości połączeń i problemy z działaniem sieci nadal są zbyt częste. Dostęp bezprzewodowy jest często współdzielony a brak spójnego i niezawodnego dostępu może negatywnie wpłynąć na opinię gościa i reputację hotelu.
Oprócz ogólnych niedostatków w zakresie przepustowości i pojemności sieci na odczucia klientów mogą mieć wpływ inne problemy z infrastrukturą. Punkty dostępowe niezdolne do koordynowania najlepszych zestawów częstotliwości radiowych powodują powstawanie niepotrzebnych zakłóceń, podczas gdy brak obsługi płynnego roamingu powoduje przerywanie połączeń podczas zmiany lokalizacji gości hotelowych.

Rozwiązanie:
Kompletne rozwiązanie firmy NETGEAR dla hoteli. Obejmuje ono kontrolery sieci bezprzewodowych i inteligentne punkty dostępu eliminujące problemy z siecią WiFi, zapewniające płynną łączność bezprzewodową o szerokim zasięgu i wysokiej prędkości, łatwą w konfiguracji, zarządzaniu a jednocześnie przystępną cenowo. Firma NETGEAR oferuje ponadto bezpłatną ocenę placówki, która pomoże ocenić potrzeby i rozpocząć działania. Kompletne rozwiązanie firmy NETGEAR w zakresie łączności bezprzewodowej obejmuje:

  • Potężne kontrolery sieci bezprzewodowych
  • Inteligentne punkty dostępowe
  • Bezpłatną wizję lokalną

Zapoznaj się ze studium przypadku, w którym firma NETGEAR® pomogła sieci hotelów Best Western znacznie podnieść poziom satysfakcji klientów.

Twój hotel również korzysta z sieci WiFi.

Problem:

Sieci o niskiej prędkości mają negatywny wpływ na operacje hotelowe.

Rozwiązanie:

Szybka, niezawodna łączność bezprzewodowa oznacza korzyści dla operacji hotelowych. Korzystając z dobrze dopasowanej łączności Wi-Fi operatorzy hotelowi mogą skrócić czas oczekiwania na zameldowanie gości z urządzeniami bezprzewodowymi, zwiększyć poziom sprzedaży potraw i napojów stosując punkty sprzedaży bezprzewodowej, zwiększyć dostępność personelu korzystając z usługi VoIP w sieci WiFi i poprawić zyski z wynajmu sal konferencyjnych dzięki zapewnieniu w nich bezpiecznego i bezawaryjnego dostępu bezprzewodowego o wysokiej przepustowości. Zdolność obsługi setek użytkowników w małym pomieszczeniu takim, jak sala konferencyjna to konieczność, jeżeli chcemy, aby firmy i grupy do nas powracały. 

Pobierz przewodnik dotyczący projektowania sieci o wysokiej gęstości i ankietę dotyczącą sieci bezprzewodowej w placówce

Rozbudowa sieci bezprzewodowej. Eliminowanie złożoności.

Problem:

Operatorzy hotelowi wiedzą, że sieć bezprzewodowa o wysokiej wydajności jest konieczna, aby utrzymać aktualnych klientów i przyciągnąć nowych, jednak w wielu przypadkach brakuje im odpowiedniego doświadczenia, aby skonfigurować skomplikowane urządzenia sieciowe.

Rozwiązanie:

Rozwiązania przewodowe i bezprzewodowe firmy NETGEAR są zaprojektowane tak, aby zapewnić prostotę. Od potężnych kontrolerów sieci bezprzewodowych, które zapewniają łatwe i scentralizowane zarządzanie po inteligentne punkty dostępu, które można zainstalować w czasie krótszym niż 5 minut, produkty i rozwiązania bezprzewodowe firmy NETGEAR pozwalają hotelom każdej wielkości zapewniać swoim klientom luksusowe warunki WiFi. Szybko, łatwo i niedrogo.


Zapoznaj się z materiałami wideo, aby przekonać się, jak szybko można skonfigurować i uruchomić kontrolery sieci bezprzewodowych firmy NETGEAR.