Rozwiązanie sieciowe dla firm od 100 do 500 użytkowników

.

Niezawodne przełączanie ruchu sieciowego

Najwyższej klasy przełączniki zarządzalne NETGEAR ProSAFE® zapewniają bezpieczną i przygotowaną do przyszłej rozbudowy infrastrukturę sieciową z wbudowanymi zabezpieczeniami, cechującą się wysoką dostępnością, optymalizacją dostarczanych usług i zaawansowanymi możliwościami zarządzania, zaprojektowanymi specjalnie dla sieci dużych przedsiębiorstw i kampusów. Dzięki temu wszyscy użytkownicy, krytyczne usługi, serwery i magazyny danych mogą łączyć się w sposób płynny za pośrednictwem wysoce elastycznej struktury podstawowej sieci i warstw dostępowych.
Przy pomocy zarządzanych przełączników NETGEAR możliwe jest projektowanie i wdrażanie infrastruktury sieciowej obsługującej najbardziej zaawansowane i najnowsze technologie, takie jak praca w stosie, łączność 10 Gigabit, standard PoE+ i agregacja portów w stosie.
W przypadku prostszych sieci można stosować również atrakcyjne cenowo przystosowane do pracy w stosie przełączniki ProSAFE® Smart umożliwiające skalowanie i wyposażone w bogaty zestaw funkcji.

Przełączniki zarządzalne ProSAFE

Przełączniki Smart ProSAFE

Rozwiązania bezprzewodowe o wysokiej wydajności

Punkty dostępowe do sieci bezprzewodowych NETGEAR ProSAFE® zapewniają solidne zabezpieczenia, niezrównaną niezawodność i wysoką wydajność na poziomie, którego potrzebuje Twoja organizacja. Od punktów dostępowych jednopasmowych i wielopasmowych, obsługujących wiele identyfikatorów SSID po obsługujące technologię PoE i pełny zestaw funkcji klasy Enterprise — znajdziesz u nas urządzenie najlepiej dopasowane, działające bezproblemowo w złożonych środowiskach IT.

Rozwiązania do zarządzania siecią bezprzewodową NETGEAR ProSAFE® umożliwiają bezproblemowe indywidualne konfigurowanie, wdrażanie i zarządzanie wieloma niezależnymi punktami dostępowymi do sieci bezprzewodowej. Dzięki możliwości obsługi do 150 punktów dostępu otrzymujemy centralne miejsce do zarządzania i konfigurowania siecią bezprzewodową. Aktualizacje oprogramowania układowego i zmiany konfiguracji można rozsyłać do wielu punktów dostępowych równocześnie — za naciśnięciem przycisku.

Punkty dostępowe do sieci bezprzewodowych ProSAFE dla firm

Zarządzanie siecią bezprzewodową ProSAFE

Bezpieczne rozwiązania z zakresu magazynowania danych

Dane aplikacji, obrazy wirtualne, pliki klientów, wiadomości e-mail... lista plików o kluczowym znaczeniu dla prowadzenia działalności biznesowej wydaje się być nieskończona. Urządzenie ReadyNAS to zaawansowane i łatwe w obsłudze rozwiązanie do scentralizowanego zarządzania, ochrony i kontroli dostępu do zasobów cyfrowych. Będąc czymś więcej, niż tylko zunifikowanym magazynem danych (NAS i SAN), ReadyNAS pozwala dokonać więcej, niż sądzisz, łącząc w sobie najwyższą wydajność z innowacyjnymi technologiami takimi jak nieograniczone tworzenie obrazów stanu, obsługa klientów uproszczonych oraz replikacja w chmurze.
NETGEAR ReadyDATA® to krok dalej w zaawansowaniu technologicznym. Jest to zunifikowana platforma (NAS/SAN) wyposażona w technologię klasy Enterprise przeznaczona dla firm dowolnych rozmiarów. Dzięki nieograniczonym możliwościom zapisywania migawek, replikacji na poziomie bloków, natywnej obsłudze deduplikacji ReadyDATA stanowi najwyższej klasy narzędzie do ochrony danych, odzyskiwania danych w razie awarii i zapewnienia integralności danych bez konieczności zawierania trudnych kontraktów, podpisywania umów licencyjnych i ponoszenia kosztów typowych dla dużych rozwiązań IT.

Rodzina urządzeń ReadyDATA

Seria urządzeń ReadyNAS do montażu w szafie: RN3220, RN4220

Seria ReadyNAS Desktop: RN516, RN716

Rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa

Rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa oferowane przez firmę NETGEAR zapobiegają zagrożeniom. Kropka. Brak konieczności licencjonowania poszczególnych użytkowników, uproszczona instalacja i zarządzanie stanowią istotną wartość dla organizacji średniej wielkości. Obsługa protokołów IPsec i SSL VPN pozwala pracownikom mobilnym w bezpieczny sposób łączyć się zdalnie z biurem. Rozwiązania firmy NETGEAR z zakresu bezpieczeństwa to najbardziej inteligentna metoda zabezpieczenia sieci firmowej.

Zapory sieciowe ProSAFE VPN