Rozwiązanie sieciowe dla firm od 20 do 100 użytkowników

Niezawodne przełączanie ruchu sieciowego

Przełączniki NETGEAR ProSAFE® niezarządzane, niezarządzane Plus i Smart zostały specjalnie zaprojektowane i zoptymalizowane z myślą o małych i średnich firmach. Dzięki wielu wariantom zastosowań, w tym również PoE, łączności 10 Gigabit, możliwości pracy w wieży i zarządzania poprzez sieć Web przełączniki ProSAFE umożliwiają dostosowanie sieci do stale rosnących potrzeb biznesowych.

Przełączniki Smart ProSAFE

Przełączniki niezarządzalne Plus ProSAFE

Przełączniki niezarządzalne ProSAFE

Rozwiązania bezprzewodowe o wysokiej wydajności

Punkty dostępowe do sieci bezprzewodowych NETGEAR ProSAFE® zapewniają solidne zabezpieczenia, niezrównaną niezawodność i wysoką wydajność na poziomie, którego potrzebuje Twoja firma. Od punktów dostępowych jednopasmowych i wielopasmowych, obsługujących wiele identyfikatorów SSID po obsługujące technologię PoE i pełny zestaw funkcji klasy Enterprise — znajdziesz u nas urządzenie najlepiej dopasowane do konkretnych potrzeb. Te punkty dostępowe klasy biznesowej można również łączyć z rozwiązaniami do zarządzania sieciami bezprzewodowymi NETGEAR ProSAFE® tworząc skalowalne i łatwe w zarządzaniu rozwiązanie bezprzewodowe, które może rosnąć razem z firmą.

Punkty dostępowe do sieci bezprzewodowych ProSAFE dla firm

Zarządzanie siecią bezprzewodową ProSAFE

Bezpieczne rozwiązania z zakresu magazynowania danych

Dane aplikacji, obrazy wirtualne, pliki klientów, wiadomości e-mail... lista plików o kluczowym znaczeniu dla prowadzenia działalności biznesowej wydaje się być nieskończona. Urządzenie ReadyNAS to zaawansowane i łatwe w obsłudze rozwiązanie do scentralizowanego zarządzania, ochrony i kontroli dostępu do zasobów cyfrowych. Będąc czymś więcej, niż tylko zunifikowanym magazynem danych (NAS i SAN), ReadyNAS pozwala dokonać więcej, niż sądzisz, łącząc w sobie najwyższą wydajność z innowacyjnymi technologiami takimi jak nieograniczone tworzenie migawek, thin provisioning oraz replikacja w chmurze. Zaprojektowana specjalnie, aby zaspokoić potrzeby małych firm seria urządzeń ReadyNAS typu desktop i do montażu w szafie łączy w sobie zaawansowane funkcje z prostym i wydajnym zarządzaniem.

Seria ReadyNAS Desktop

Seria ReadyNAS do montażu w szafie

Rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa

Zapory sieciowe NETGEAR ProSAFE® to specjalnie zaprojektowane rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo sieci rozwijającej się firmy. Zapewniają one lepszą widoczność i kontrolę sieci zabezpieczając firmę przed współczesnymi zagrożeniami związanymi z aplikacjami, siecią Web, pocztą elektroniczną i siecią LAN. Obsługa protokołów IPsec i SSL VPN pozwala pracownikom mobilnym w bezpieczny sposób łączyć się zdalnie z biurem. Rozwiązania firmy NETGEAR z zakresu bezpieczeństwa to najbardziej inteligentna metoda zabezpieczenia sieci firmowej.

Zapory sieciowe ProSAFE VPN