Rozwiązania sieciowe dla małych biur i biur domowych (SOHO)

Niezawodne przełączanie ruchu sieciowego

Przełączniki niezarządzalne Plus oraz niezarządzalne ProSAFE® zapewniają rozwijającym się firmą stałą łączność i niezawodną wydajność. Przełączniki typu Plus oferują więcej niż prostą łączność umożliwiając inteligentne monitorowanie i konfigurowanie sieci po bardzo konkurencyjnych kosztach.

Przełączniki niezarządzane ProSAFE serii Plus

Przełączniki niezarządzane ProSAFE

Rozwiązania bezprzewodowe o wysokiej wydajności

Punkty dostępowe do sieci bezprzewodowych NETGEAR ProSAFE® dla małych biur i biur domowych zapewniają prędkość i zasięg komunikacji bezprzewodowej dostosowane do rosnących potrzeb firmy. Dzięki szybkiej instalacji i łatwej konfiguracji zabezpieczeń klasy biznesowej firma może rozpocząć korzystanie z sieci bezprzewodowej w ciągu kilku minut.

Urządzenia bezprzewodowe ProSafe SOHO

Bezpieczne rozwiązania z zakresu magazynowania danych

Chronione przed nieupoważnionym dostępem i zabezpieczone przed utratą dane to warunek konieczny pomyślnego działania każdej firmy. Sieciowy magazyn danych NETGEAR ReadyNAS® jest zaprojektowany specjalne dla małych firm w celu ochrony integralności danych w trybie ciągłym, z możliwością przechowywania migawek, które nie zajmują tyle miejsca co pełne kopie zapasowe a umożliwiają łatwe odzyskanie danych. Przechowuj i udostępniaj swoje dane oraz uzyskuj do nich dostęp korzystając z prywatnej chmury, z domu, z biura, z każdego miejsca na świecie. ReadyNAS to rozwiązanie z zakresu bezpieczeństwa zapewniające więcej możliwości zarządzania danymi biznesowymi.

1-5 użytkowników: Seria ReadyNAS 100

5-20 użytkowników: Seria ReadyNAS 300

Skalowalne rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa

Zapory sieciowe NETGEAR ProSAFE® to rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo sieci rozwijającej się firmy. Zapewniają one lepszą widoczność i kontrolę sieci zabezpieczając firmę przed współczesnymi zagrożeniami związanymi z aplikacjami, siecią Web, pocztą elektroniczną i siecią LAN.

ProSAFE VPN Firewalls