Włącz kontrolę rodzicielską i zacznij wyznaczać granice.

Pobierz aplikację. Aplikacja jest bezpłatna, prosta w obsłudze, zapewnia bezpieczeństwo oraz elastyczność w stosunku do potrzeb współczesnych rodzin.

Pobierz aplikację NETGEAR genie® | Google Play

Decyduj o tym, co mogą oglądać i co mogą robić w trybie online Twoje dzieci.

Współczesne dzieci i nastolatkowie mają nieograniczony dostęp do świata online. Dla rodziców może być to powodem dużej troski. W jaki sposób ograniczyć czas spędzany online, na wszystkich tych czatach, grach, portalach społecznościowych, zakupach internetowych i w serwisie YouTube? W jaki sposób chronić swoje pociechy przed potencjalnie szkodliwymi i nieodpowiednimi treściami, bez zaglądania im przez ramię przez 24 godziny na dobę? Rozwiązaniem jest aplikacja Parental Controls firmy NETGEAR.


Dzięki aplikacji Parental Controls możesz blokować nieodpowiednie i niebezpieczne witryny, ograniczać dostęp w wybranym czasie (np. brak dostępu do serwisu Facebook w czasie odrabiania lekcji) i dostęp do wybranych kategorii (dla dorosłych, gry, serwisy społecznościowe itp.), jednocześnie chroniąc wszystkie urządzenia sieci domowej przed zagrożeniami takimi, jak adware i phising z jednego centralnego miejsca - routera NETGEAR WiFi.

Zapoznaj się z zaletami Kontroli Rodzicielskiej firmy NETGEAR

Bezpieczeństwo w Internecie: bardziej zaawansowane i prostsze dzięki NETGEAR.

W systemie kontroli rodzicielskiej NETGEAR sterowanie funkcjami odbywa się z poziomu routera. Dzięki temu ograniczenia dotyczą wszystkich podłączonych do niego urządzeń: laptopów, tabletów, smartfonów oraz konsol do gier. Poza inteligentnymi zabezpieczeniami zyskujesz również wszechstronność. W prosty i szybki sposób możesz ustawić profile zawierające konkretne filtry zawartości i ograniczenia czasowe dostępu do stron internetowych dla każdego dziecka, nastolatka i rodzica w domu lub określić poziom filtrowania dla konkretnego urządzenia. Dzięki temu każdy domownik zyskuje bezpieczny dostęp do potrzebnych treści Narzędzia kontroli rodzicielskiej obsługuje się za pomocą przeglądarki internetowej. Dzięki temu można zarządzać ustawieniami dostępu sieci poza domem (mając dostęp do Internetu) i w razie potrzeby w szybki sposób wprowadzać wyjątki.

Chroń swoich klientów i pracowników.

Aplikacja NETGEAR Kontrola rodzicielska nie ogranicza się tylko do zastosowań domowych. W przypadku małych firm, szkół i innych instytucji zapewniających swobodny dostęp do sieci WiFi aplikacja Parental Controls zapewnia inteligentną ochronę oferując prosty i wygodny sposób monitorowania i ochrony klientów, uczniów lub pracowników przed niepożądanymi treściami i potencjalnymi atakami.

Za pomocą Kontroli rodzicielskiej można blokować nawet 50 kategorii treści internetowych, chroniąc jednocześnie użytkowników przed potencjalną kradzieżą tożsamości i atakami typu scam.

• Aplikacja NETGEAR genie — łatwa konfiguracja

• Interfejs sieciowy — zdalne zarządzanie urządzeniem nawet spoza domu

• Scentralizowany filtr stron internetowych dla wszystkich urządzeń podłączonych do sieci WiFi

• Łatwa konfiguracja dzięki profilom ustawień, filtrom kategorii i listom niestandardowym 

• Możliwość ustawiania niestandardowych zabezpieczeń dla konkretnych urządzeń w domu w celu zapewnienia użytkownikom odpowiedniego poziom dostępu

• Dzięki filtrom kategorii nie musisz znać wszystkich stron, które chcesz zablokować — wystarczy, że wybierzesz całą kategorię, a resztą zajmie się NETGEAR 

• Bezpieczne korzystanie z Internetu — blokowanie ataków typu phishing, złośliwego oprogramowania i stron obsługujących botnety 

• Niezawodność w czasie rzeczywistym — wsparcie ze strony społeczności gwarantujące dokładność kategoryzacji nowych stron internetowych

• Profile niestandardowego dostępu i konfiguracja białych/czarnych list ułatwiają definiowanie wyjątków 

• Profile użytkownika z funkcją bypass umożliwiają szybkie i łatwe definiowanie wyjątków dla konkretnych użytkowników

POBIERZ WERSJĘ NA KOMPUTER PC | POBIERZ WERSJĘ NA KOMPUTER Mac