Trzy razy szybciej – dzięki liderowi w zakresie WiFi

Technologia WiFi 802.11ac i 802.11ad zapewnia najwyższą szybkość sieci WiFi – nawet trzykrotnie większą niż w przypadku starszych routerów. Przygotuj się na przyszłość – już dziś zmodernizuj swoją sieć domową, aby móc w pełni wykorzystać nowe urządzenia i zoptymalizować działanie tych starszych. Zgodność z posiadanymi urządzeniami WiFi 11 a/b/g/n.

Dowiedz się więcej o technologii WiFi AC

Dowiedz się więcej o technologii 802.11ad

Dowiedz się więcej o sieciach WiFi 802.11ac

Potrzeba prędkości?

Produkty WiFi NETGEAR wyposażone są w zaawansowaną technologie, pozwalające cieszyć się zaletami doskonałego WiFi…

Radykalne granie – Posiadasz gry? Zastosuj AC WiFi. Prowadzenie gry online zyska dzięki stabilnemu połączeniu, mniejszych opóźnieniach. Zaawansowana jakość usług (QoS) zapewnia optymalną satysfakcję z grania na konsolach, takich jak Xbox® czy PlayStation.

Przesyłanie mediów HD – WiFi AC doskonale zaspokaja nasze potrzeby w zakresie przesyłania mediów w standardzie HD. Szybkość transmisji, zakres i wydajność urządzenia pozwala cieszyć się z przekazu przesyłanych multimediów, dostępnych na wszystkich naszych urządzeniach.

Niewiarygodnie szybki internet – surfowanie z niezwykłą prędkością, błyskawiczne pobieranie filmów wideo i animacji. Szybkość z jaką pobierane są i wysyłane załączniki w poczcie elektronicznej powoduje, że czynności te stają się prawie niezauważalne.

Więcej na temat zalet 802.11ac

Szybkość. Koncentracja. Cel.

Funkcja Beamforming+ daje cel sieci WiFi – sieć WiFi bierze na cel Twoje urządzenie i porusza się za nim dzięki funkcji Beamforming+ dostępnej wyłącznie w produktach NETGEAR. Niezależnie od tego, dokąd w domu się udasz wraz ze swoim telefonem, tabletem lub laptopem, sygnał WiFi będzie koncentrował się na Twojej lokalizacji i zapewni Ci maksymalną szybkość.

Poznaj zalety funkcji Beamforming+

Wykorzystaj sieć WiFi w maksymalnym stopniu

Firma NETGEAR ma w ofercie zróżnicowane produkty WiFi – od wzmacniaczy sygnału po modemy DSL z routerami i modemy kablowe – które umożliwią Ci stworzenie najszybszej domowej sieci WiFi od dostawcy usług internetowych.

Dowiedz się więcej o bezprzewodowych modemach WiFi z routerami

Ulepsz sygnał WiFi dzięki wzmacniaczom sygnału

WiFi do wszystkich potrzeb

NETGEAR było pierwszą firmą, która zaprezentowała najszybszy na świecie router WiFi AC, a dziś udało się to jej ponownie: stworzyła najszybszy w branży router WiFi AC plus AD do strumieniowego przesyłania multimediów i gier z obsługą wirtualnej rzeczywistości. Jest to pierwszy w branży router obsługujący serwer PLEX i połączenia 10G, które są 10 razy szybsze niż połączenia 1G LAN.

Poznaj router WiFi Nighthawk X10 802.11ac Quad-Stream Wave2 WiFi plus 802.11ad Smart