Zaawansowana ochrona domu i wszystkich urządzeń przed cyberzagrożeniami.

NETGEAR Armor – film

Rozbudowane zabezpieczenia routera NETGEAR

NETGEAR Insight: Monitorowanie za jednym dotknięciem
Ochrona przed wirusami i ransomware

Chroni przed wyłudzaniem danych i oszustwami online.

NETGEAR Insight: Konfiguracja za jednym dotknięciem
Ocena luk w zabezpieczeniach


Skanuje i identyfikuje luki w zabezpieczeniach sieci.

NETGEAR Insight: Zarządzanie za jednym dotknięciem
BITDEFENDER TOTAL SECURITY 2019


Chroni połączone urządzenia w domu i poza nim.

NETGEAR Insight: Zarządzanie za jednym dotknięciem
Zachowaj bezpieczeństwo nawet poza zasięgiem domowej sieci WiFi

Monitoruj sytuację dzięki aplikacji Nighthawk. W dowolnym miejscu i czasie.

opis obrazu

Bezpieczeństwo w Internecie dzięki zaawansowanym zabezpieczeniom

Usługa NETGEAR Armor jest kluczową warstwą bezpieczeństwa w Internecie — aktywnie chroni przed cyberzagrożeniami, takimi jak ransomware, złośliwe oprogramowanie, botnety i nie tylko, aktywnie blokując znane złośliwe witryny i aplikacje. Natychmiastowe powiadomienia ostrzegają, gdy Ty lub członek rodziny odwiedzacie strony mogące wyłudzić, zainfekować lub wykraść dane osobowe.

opis obrazu

Testy zabezpieczeń sieci i urządzeń

Hakerzy ciągle znajdują nowe sposoby na wykorzystywanie takich urządzeń, jak termostaty, lampy, gniazdka i kamery, co może doprowadzić do nieautoryzowanego dostępu, kradzieży danych lub złośliwych ataków. NETGEAR Armor regularnie skanuje wszystkie urządzenia z dostępem do Internetu, aby lepiej chronić Cię przed wykorzystaniem potencjalnych luk w zabezpieczeniach. Armor sprawdza również otwarte porty, siłę haseł, wersje oprogramowania sprzętowego oraz inne potencjalne słabe punkty.

Skanowanie jest szybkie i ma minimalny wpływ na działanie systemu, ponieważ odbywa się w chmurze w celu zmaksymalizowania wydajności.

opis obrazu

Im więcej warstw zabezpieczeń, tym lepiej

Zaawansowane cyberbezpieczeństwo routera WiFi to dobry pomysł. Dodatkowe zabezpieczenia routera, smartfonów, tabletów i komputerów są jeszcze lepsze.

Usługa NETGEAR Armor jest połączona z nagradzanymi zabezpieczeniami Bitdefender dla komputerów z systemem Windows i macOS oraz urządzeń z systemem Android i iOS. Zabierz te dodatkowe zabezpieczenia ze sobą — do pobliskiej kawiarni lub w drogę — i miej świadomość dodatkowej warstwy ochrony przed cyberzagrożeniami.

dowiedz się więcej
opis obrazu

Ochrona nawet z dala od domu

Dzięki usłudze NETGEAR Armor możesz likwidować luki w zabezpieczeniach lub monitorować stan domowej sieci i urządzeń.

Odbieraj natychmiastowe powiadomienia, gdy wykryte zostanie zagrożenie, blokuj dołączanie do sieci domowej nieznanych urządzeń lub podejmij działania, by likwidować luki wykrywane przez aplikację Nighthawk.

Zaawansowana ochrona w ramach jednej subskrypcji dla nieograniczonej liczby* urządzeń w domu za jedyne € 69.99 rocznie po upłynięciu 90 dni bezpłatnej wersji próbnej

Dostępne dla urządzeń:Masz już router?

Rozpocznij 90-dniową bezpłatną wersję próbną

* Warunki korzystania

Usługa będzie wkrótce dostępna dla innych routerów NETGEAR. Bądź na bieżąco.

Najlepsze w branży zabezpieczenia Bitdefender chronią przed cyberzagrożeniami wszystkie urządzenia z systemem Windows, MacOS, iOS oraz Android. Dzięki wspieranej przez Bitdefender usłudze NETGEAR Armor masz do dyspozycji zabezpieczenia, które automatycznie blokują dostęp do stron wyłudzających dane i wykrywa podejrzany ruch w Twojej sieci lub na urządzeniach poza nią.

Dowiedz się więcej

Nasza pomoc techniczna i społeczność zawsze Cię wesprze

Zajrzyj na strony naszej społeczności, aby uzyskać odpowiedzi na wszelkie pytania. Od uzyskania pomocy dzieli Cię jedno kliknięcie.