Zaawansowana ochrona domu i wszystkich urządzeń przed cyberzagrożeniami.

Chroń swoje dane.

Zaawansowane zabezpieczenia routera NETGEAR

NETGEAR_Armor_Icon_Bug_Lores
ANTYWIRUS 

Powstrzymaj cyberzagrożenia — takie jak wyłudzanie informacji, złośliwe adresy URL i ataki związane z prywatnością — zanim wystąpią.

NETGEAR_Armor_Icon_Shield_Lores
POZIOM OCHRONY

Uzyskaj raporty na temat ogólnego poziomu ochrony i wskazówki, jak go poprawić.

NETGEAR Insight: One Touch Management
Pełne bezpieczeństwo

Chroń wszystkie urządzenia za pomocą oprogramowania BitDefender Security w domu i w podróży.

NETGEAR_Armor_Icon_Mobile_Phone_Lores
APLIKACJA DO ZARZĄDZANIA

Dzięki aplikacjom Nighthawk i Orbi możesz otrzymywać powiadomienia o wszystkich lukach w zabezpieczeniach i zagrożeniach wykrytych w sieci.

swimlane1

Najnowsza aktualizacja NETGEAR Armor zapewnia większe bezpieczeństwo

✓   Nieograniczona liczba chronionych urządzeń* 
✓   Ochrona antywirusowa w podróży dzięki oprogramowaniu BitDefender Security 
✓   Przegląd stanu zabezpieczeń w nowym panelu Armor Dashboard 

Sprawdź, czy Twój router obsługuje usługę NETGEAR Armor

Aktywuj usługę Armor w 3 prostych krokach

  1. Zainstaluj router lub system WiFi NETGEAR za pomocą aplikacji mobilnej
  2. Poczekaj, aż usługa Armor włączy się automatycznie na routerze
  3. Dotknij kafelka Armor, aby wyświetlić poziom ochrony
 
Aktywuj bezpłatną 30-dniową wersję próbną teraz.
 
Po zakończeniu okresu próbnego subskrypcja obejmująca wszystkie podłączone urządzenia będzie wynosić € 69.99 za rok.
 
 

Nagradzane oprogramowanie zapewniające cyberbezpieczeństwo — BitDefender

Jeśli masz połączenie z Internetem, Twoje urządzenia są narażone na ataki złośliwego oprogramowania. Router może widzieć cały ruch sieciowy urządzeń, a dzięki programowi BitDefender Security w urządzeniach można natychmiast zatrzymać cyberzagrożenia. BitDefender Security to kompletne rozwiązanie antywirusowe, które wykrywa i blokuje cyberzagrożenia, takie jak oprogramowanie typu ransomware, adware, próby wyłudzania informacji czy trojany.

swimlane2

Dowiedz się, jak zwiększyć poziom ochrony

Usługa NETGEAR Armor oblicza poziom ochrony na podstawie ogólnego bezpieczeństwa routera i podłączonych urządzeń. Im wyższy wynik, tym lepiej sieć jest przygotowana do obrony przed cyberzagrożeniami. W oparciu o wynik otrzymasz spersonalizowane rekomendacje usługi Armor, które pomogą Ci poprawić poziom ochrony.

Armor-image_Update

Pobierz aplikację Armor w podróży wspieraną przez BitDefender Security

Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i przeglądaj Internet, wiedząc, że zachowujesz bezpieczeństwo w dowolnym miejscu. Zapewnij sobie dodatkowy poziom bezpieczeństwa w Internecie dla systemów Windows, MacOS, Android i iOS. Zainstaluj oprogramowanie BitDefender Security* w ramach subskrypcji usługi Armor w celu ochrony w podróży.

Aby zainstalować oprogramowanie, przejdź do witryny armor-install.com na dowolnym urządzeniu i uzyskaj ochronę w podróży.

swimlane3

Większe bezpieczeństwo
dzięki
aplikacji

Bez względu na to, gdzie lubisz korzystać z transmisji strumieniowej, grać i przeglądać Internet, możesz mieć pewność, że posiadasz:

✓    Ochronę przed kradzieżą: Zdalne śledzenie urządzeń 
✓   Ochronę danych: Filtr aktywnej ochrony przed złośliwym oprogramowaniem 
✓   Zabezpieczenie przed wyłudzeniami informacji: Blokowanie podejrzanych witryn internetowych 
✓   Skan bezpieczeństwa: Zapobieganie zagrożeniom systemowym i usuwanie ich

Często zadawane pytania

  • Usługa NETGEAR Armor chroni sieć domową przed zagrożeniami internetowymi. Wielowarstwowe zabezpieczenia internetowe wbudowane w routerze WiFi chronią wszystkie urządzenia w sieci domowej. Zawiera oprogramowanie Bitdefender® Total Security zapewniające pełną ochronę przed wirusami i złośliwym oprogramowaniem na wszystkich urządzeniach z systemami Windows, MacOS, Android i iOS.
  • Okres próbny i roczna subskrypcja NETGEAR Armor zapewniają ochronę nieograniczonej liczby urządzeń w domu. Ochroną objęte są wszystkie inteligentne urządzenia domowe, takie jak inteligentny termostat, kamery do monitoringu, inteligentne oświetlenie itp.
  • Tak, usługa NETGEAR Armor zapewnia ochronę urządzeń mobilnych, a także wyższy poziom ochrony niż domyślne protokoły zabezpieczeń urządzeń mobilnych. Dzięki programowi Bitdefender Total Security zainstalowanemu w urządzeniach mobilnych możesz spokojnie korzystać z sieci WiFi w różnych miejscach i czuć się bezpiecznie niczym w domu.
  • NETGEAR Armor zawiera oprogramowanie Bitdefender – chroniące przed wirusami i złośliwym oprogramowaniem – które można zainstalować na wszystkich posiadanych urządzeniach z systemem Windows, macOS, Android lub iOS. Nie jest wymagane żadne inne oprogramowanie antywirusowe. A ponieważ urządzenia w inteligentnym domu mogą nie być wyposażone w oprogramowanie antywirusowe, zabezpieczenia NETGEAR Armor chronią je przed cyberatakami na poziomie sieci.
  • Nie, firma NETGEAR nie wymaga od użytkownika przesyłania informacji o karcie kredytowej w celu aktywacji 30-dniowego okresu próbnego Armor.
  • Oprogramowanie Bitdefender Total Security chroni przed wszystkimi zagrożeniami internetowymi – przed wirusami, robakami i trojanami, ransomware, programami wykorzystującymi luki w zabezpieczeniach i programami szpiegującymi, skutecznie chroniąc Twoje dane i prywatność. Oprogramowanie Bitdefender Total Security jest dostarczane z subskrypcją NETGEAR Armor i może być zainstalowane na wszystkich urządzeniach (z systemem Windows, MacOS, Android i iOS).
  • Nie, program Bitdefender Security nie jest zgodny z innym oprogramowaniem zabezpieczającym w urządzeniach klienckich.
more
Uwaga: NETGEAR Armor jest zgodny z innym oprogramowaniem zabezpieczającym. NETGEAR Armor i inne rozwiązania zabezpieczające można na przykład zainstalować w komputerze przenośnym.

Zawsze możesz liczyć na naszą pomoc techniczną i społeczność

Od uzyskania pomocy dzieli Cię jedno kliknięcie. Zajrzyj na strony naszej społeczności, aby uzyskać odpowiedzi na wszelkie pytania.