Zaawansowana ochrona domu i wszystkich urządzeń przed cyberzagrożeniami.

NETGEAR Armor – film

Rozbudowane zabezpieczenia routera NETGEAR

NETGEAR Insight: One Touch Monitoring
Ochrona przed wirusami i ransomware

Chroni przed wyłudzaniem danych i oszustwami online.

NETGEAR Insight: One Touch Setup
Ocena luk w zabezpieczeniach


Skanuje i identyfikuje luki w zabezpieczeniach sieci.

NETGEAR Insight: One Touch Management
BITDEFENDER TOTAL SECURITY 2019


Chroni połączone urządzenia w domu i poza nim.

NETGEAR Insight: One Touch Management
Zachowaj bezpieczeństwo nawet poza zasięgiem domowej sieci WiFi

Monitoruj sytuację dzięki aplikacji Nighthawk. W dowolnym miejscu i czasie.

Chroń rodzinę przed zagrożeniami cybernetycznymi

Obsługa nieograniczonej liczby urządzeń*

Wszystkie urządzenia osobiste i urządzenia domu inteligentnego

Zdalna ochrona urządzeń nawet z dala od domowej sieci WiFi

Sprawdź, czy Twój router obsługuje usługę NETGEAR Armor

Pobierz aplikację Nighthawk (dla routerów Nighthawk) lub aplikację Orbi (dla systemów Orbi WiFi), aby aktywować aplikację NETGEAR Armor i otrzymywać aktualizacje zabezpieczeń w czasie rzeczywistym.


Aktywuj bezpłatny okres próbny teraz.

Po zakończeniu okresu próbnego subskrypcja obejmująca wszystkie podłączone urządzenia będzie wynosić € 69.99 za rok.


* Zasady właściwego użytkowania

Bezpieczeństwo w Internecie dzięki zaawansowanym zabezpieczeniom

Usługa NETGEAR Armor jest kluczową warstwą bezpieczeństwa w Internecie — aktywnie chroni przed cyberzagrożeniami, takimi jak ransomware, złośliwe oprogramowanie, botnety i nie tylko, aktywnie blokując znane złośliwe witryny i aplikacje. Natychmiastowe powiadomienia ostrzegają, gdy Ty lub członek rodziny odwiedzacie strony mogące wyłudzić, zainfekować lub wykraść dane osobowe.

Testy zabezpieczeń sieci i urządzeń

Hakerzy ciągle znajdują nowe sposoby na wykorzystywanie takich urządzeń, jak termostaty, lampy, gniazdka i kamery, co może doprowadzić do nieautoryzowanego dostępu, kradzieży danych lub złośliwych ataków. NETGEAR Armor regularnie skanuje wszystkie urządzenia z dostępem do Internetu, aby lepiej chronić Cię przed wykorzystaniem potencjalnych luk w zabezpieczeniach. Armor sprawdza również otwarte porty, siłę haseł, wersje oprogramowania sprzętowego oraz inne potencjalne słabe punkty.

Skanowanie jest szybkie i ma minimalny wpływ na działanie systemu, ponieważ odbywa się w chmurze w celu zmaksymalizowania wydajności.

Im więcej warstw zabezpieczeń, tym lepiej

Zaawansowane cyberbezpieczeństwo routera WiFi to dobry pomysł. Dodatkowe zabezpieczenia routera, smartfonów, tabletów i komputerów są jeszcze lepsze.

Usługa NETGEAR Armor jest połączona z nagradzanymi zabezpieczeniami Bitdefender dla komputerów z systemem Windows i macOS oraz urządzeń z systemem Android i iOS. Zabierz te dodatkowe zabezpieczenia ze sobą — do pobliskiej kawiarni lub w drogę — i miej świadomość dodatkowej warstwy ochrony przed cyberzagrożeniami.

Aby pobrać oprogramowanie BITDEFENDER TOTAL SECURITY 2019, przejdź do witryny armor-install.com na urządzeniu, na którym chcesz zainstalować ochronę lokalną.

Ochrona nawet z dala od domu

Dzięki usłudze NETGEAR Armor możesz likwidować luki w zabezpieczeniach lub monitorować stan domowej sieci i urządzeń.

Odbieraj natychmiastowe powiadomienia, gdy wykryte zostanie zagrożenie, blokuj dołączanie do sieci domowej nieznanych urządzeń lub podejmij działania, by likwidować luki wykrywane przez aplikację Nighthawk.

Często zadawane pytania

  • Usługa NETGEAR Armor chroni sieć domową przed zagrożeniami internetowymi. Wielowarstwowe zabezpieczenia internetowe wbudowane w routerze WiFi chronią wszystkie urządzenia w sieci domowej. Zawiera oprogramowanie Bitdefender® Total Security zapewniające pełną ochronę przed wirusami i złośliwym oprogramowaniem na wszystkich urządzeniach z systemami Windows, MacOS, Android i iOS.
  • Okres próbny i roczna subskrypcja NETGEAR Armor zapewniają ochronę nieograniczonej liczby urządzeń w domu. Ochroną objęte są wszystkie inteligentne urządzenia domowe, takie jak inteligentny termostat, kamery do monitoringu, inteligentne oświetlenie itp.
  • Oprogramowanie Bitdefender Total Security chroni przed wszystkimi zagrożeniami internetowymi – przed wirusami, robakami i trojanami, ransomware, programami wykorzystującymi luki w zabezpieczeniach i programami szpiegującymi, skutecznie chroniąc Twoje dane i prywatność. Oprogramowanie Bitdefender Total Security jest dostarczane z subskrypcją NETGEAR Armor i może być zainstalowane na wszystkich urządzeniach (z systemem Windows, MacOS, Android i iOS).
  • NETGEAR Armor zawiera oprogramowanie Bitdefender – chroniące przed wirusami i złośliwym oprogramowaniem – które można zainstalować na wszystkich posiadanych urządzeniach z systemem Windows, macOS, Android lub iOS. Nie jest wymagane żadne inne oprogramowanie antywirusowe. A ponieważ urządzenia w inteligentnym domu mogą nie być wyposażone w oprogramowanie antywirusowe, zabezpieczenia NETGEAR Armor chronią je przed cyberatakami na poziomie sieci.
  • Tak, usługa NETGEAR Armor zapewnia ochronę urządzeń mobilnych, a także wyższy poziom ochrony niż domyślne protokoły zabezpieczeń urządzeń mobilnych. Dzięki programowi Bitdefender Total Security zainstalowanemu w urządzeniach mobilnych możesz spokojnie korzystać z sieci WiFi w różnych miejscach i czuć się bezpiecznie niczym w domu.
more

Najlepsze w branży zabezpieczenia Bitdefender chronią przed cyberzagrożeniami wszystkie urządzenia z systemem Windows, MacOS, iOS oraz Android. Dzięki wspieranej przez Bitdefender usłudze NETGEAR Armor masz do dyspozycji zabezpieczenia, które automatycznie blokują dostęp do stron wyłudzających dane i wykrywa podejrzany ruch w Twojej sieci lub na urządzeniach poza nią.

Dowiedz się więcej

Nasza pomoc techniczna i społeczność zawsze Cię wesprze

Zajrzyj na strony naszej społeczności, aby uzyskać odpowiedzi na wszelkie pytania. Od uzyskania pomocy dzieli Cię jedno kliknięcie.