Przełączniki serii M4250

Całkowicie nowa seria przełączników opracowanych i zaprojektowanych z myślą o rosnącym rynku audio i wideo przez IP (AV over IP) Te przełączniki AV Line łączą wieloletnie doświadczenie w dziedzinie sieci z najlepszymi praktykami wiodących ekspertów na profesjonalnym rynku AV.

GSM4212UX-front-rear-stacked

Pro AV
Korzyści i funkcje

video-48x46

Podczas przechodzenia wideo na działanie w sieci IP w porównaniu z okablowaniem bezpośrednim, a nawet HDBaseT, należy wziąć pod uwagę wiele rzeczy. Nowa linia AV jest wyposażona w technologię NETGEAR IGMP Plus, która zapewnia doskonały obraz przez sieć IP (w tym dźwięk i sterowanie).

audio-48x46

Jeśli używasz Dante lub AVB w swoim systemie audio, możesz mieć pewność, że nowe przełączniki linii AV firmy NETGEAR zostały zaprojektowane tak, aby można je było bezproblemowo zintegrować z Twoim rozwiązaniem. Łatwy w obsłudze, łatwy w zarządzaniu.

gui-48x46

Nowy interfejs AV M4250 przedstawia typowe elementy sterujące AV z profilami wybieranymi przez użytkownika dla typowych platform AV, dzięki czemu błyskawicznie można upewnić się, że ustawienia są prawidłowe dla określonej aplikacji audio lub wideo.

Zaprojektowany z myślą o technologii AV over IP

Przełączniki M4250, dostępne w różnych konfiguracjach, zostały zaprojektowane z myślą o łatwej integracji z tradycyjnym sprzętem AV montowanym w szafie. Elegancki, czarny panel wyświetlacza pokazuje stan portów i aktywności z przodu, a całe kable zasilające i sieciowe są starannie uporządkowane z tyłu.

Zobacz, jak to zrobić

Przełączniki linii AV

Społeczność
NETGEAR

Omówienie przełączników Pro AV i wszystkich urządzeń i usług firmy NETGEAR, połącz społeczność klientów i ekspertów.