opis obrazu

Natychmiastowe dzielenie się chwilami życia.

Ramka fotograficzna Meural WiFi to całkowicie nowa ramka fotograficzna, która umożliwia oglądanie zdjęć w piękny, nowy sposób.

Przeglądaj teraz Obejrzyj film

Ramka fotograficzna WiFi

W prosty sposób prezentuj swoje ulubione momenty, przenieś z telefonu do ramki w najpełniejszym, najbogatszym szczególe.

The Canvas II

Teraz dostępne w dwóch rozmiarach i czterech kolorach z elegancką, nowoczesną ramą.

Ramka fotograficzna Wi-Fi

Błyskawicznie dziel się najlepszymi wspomnieniami dzięki profesjonalnie wykonanej ramce z pięknym, krystalicznie czystym wyświetlaczem.

opis obrazu
opis obrazu

Płótno Meural II

Zwiększ swoje uznanie dla sztuki za pomocą stylowego, eleganckiego płótna z połączeniem, które zapewnia dostęp do tysięcy dzieł sztuki oraz umożliwia przesyłanie i udostępnianie zdjęć.

opis obrazu
opis obrazu

Galeria w dowolnym miejscu

Sztuka klasyczna, nowoczesna i wszystko pomiędzy Meural przenosi ponad 30 000 prac na Twoją ścianę, półkę lub komodę. Członkowie Meural maksymalnie wykorzystują możliwości swojej ramki na zdjęcia Canvas i WiFi.

Ciesz się nowym relaksem HD i materiałami wellness z Sharecare, już dostępne.

opis obrazu
opis obrazu

Meural Canvas II firmy NETGEAR to lepsza wersja urządzenia, najlepszy gadżet domowy dla fotografów

- TechCrunch

Naprawdę wygląda niesamowicie — między niewiarygodnie ostrym obrazem, doskonałym odwzorowaniem kolorów i matowym wykończeniem wygląda lepiej niż większość telewizorów 4K.

- NBC News

Meural by Netgear łączy w sobie uroczą ramkę na zdjęcia ze wspaniałym, matowym wyświetlaczem, aby dostarczyć starannie wyselekcjonowane dzieła sztuki z całego świata bezpośrednio na ścianę.

- Forbes