Pewna sieć WiFi

Orbi zapewnia idealne połączenie z siecią WiFi – szybkie, niezawodne, pozbawione martwych stref i opóźnień. System jest łatwy w konfiguracji i obsłudze, umożliwia przesyłanie strumieniowe z dużą prędkością na wszystkich urządzeniach.
Play

Orbi-Overview-05-new

Superszybka sieć WiFi

Przesyłanie strumieniowe w wysokiej jakości bez buforowania. Nagradzana technologia sieci trójzakresowej WiFi zapewnia najwyższe dostępne prędkości.

Orbi Overview 06

Otul swój dom siecią WiFi

Orbi pokrywa cały dom zasięgiem stabilnej sieci WiFi, dzięki czemu możesz bez obaw korzystać z Internetu z dowolnego miejsca w domu. Koniec biegania po domu w poszukiwaniu silnego sygnału.

Orbi Overview 07

Gotowe. Ustaw. Przesyłaj.

Orbi sprawia, że korzystanie z sieci WiFi jest niezwykle łatwe. Wystarczy kilka minut, aby skonfigurować aplikację Orbi, która obsługuje sieci głównych dostawców usług internetowych, co pozwala szybciej skorzystać z lepszych połączeń WiFi.

the-wirecutter
Dwuczęściowy zestaw Orbi jest szybszy i łatwiejszy w konfiguracji niż jakikolwiek przetestowany przez nas zestaw trzyczęściowy...
pcmag
Orbi zapewnia największe możliwości dzięki imponującym prędkościom, jednoczesnemu przesyłaniu danych z funkcją MU-MIMO oraz wielu innym opcjom zarządzania...
forbes
...system Orbi firmy Netgear zapewnia masę możliwości, dosłownie rozwiązuje problem martwych stref, a to wszystko przy niezrównanej wydajności.
smallnetbuilder
Orbi po prostu miażdży konkurencję...
System Orbi firmy Netgear wyeliminuje martwe strefy sieci WiFi z Twojego domu
Nowy router sieciowy firmy Netgear zapewnia bardzo dużą szybkość połączenia

Nagradzana technologia

Aplikacja Orbi

Więcej możliwości dzięki domowej sieci Wi-Fi.

10_Orbi_Voice_RBK50V_app_ParentalControl
orbi_app_security

W prosty sposób skonfiguruj sieć Orbi WiFi , monitoruj urządzenia podłączone do sieci, a nawet wstrzymaj dostęp do Internetu w określonych godzinach dla określonych urządzeń.

Przeprowadź szybki test, aby upewnić się, że usługodawca zapewnia najlepszą szybkość połączenia z Internetem.

Zarządzaj zawartością online na platformach internetowych i aplikacjach oraz ustaw czas snu i limity czasowe dla dowolnego podłączonego urządzenia. Funkcja kontroli rodzicielskiej Circle Smart zapewnia rodzicom poczucie bezpieczeństwa.

Ochrona nieograniczonej liczby urządzeń przed zagrożeniami cybernetycznymi, w tym smartfonów, laptopów, kamer bezpieczeństwa i nie tylko. Dowiedz się więcej o Armor .

Niezależnie od wielkości, każdy dom potrzebuje Orbi.

Systemy WiFi Orbi są przeznaczone dla domu o każdym rozmiarze. Od apartamentów i loftów po domy jednorodzinne i rezydencje. Znajdź swój model Orbi tutaj.

Orbi Tri-Band Mesh WiFi Router Orbi Tri-Band Mesh WiFi Router
Trójzakresowy router WiFi Orbi (RBR20)
Add-on Orbi Satellite (RBS50) Add-on Orbi Satellite (RBS50)
Dodatkowy satelita Orbi (RBS50)
Orbi Outdoor Orbi Outdoor
Dodatkowy satelita zewnętrzny Orbi (RBS50Y)
Orbi Voice Addon Orbi Voice Addon
Dodatkowe urządzenie Orbi Voice (RBS40V)

Często zadawane pytania

more