Orbi 4G LTE Advanced Router trójzakresowy
 • Orbi 4G LTE Advanced Trójzakresowy router Wi-Fi z krasą wyposażone w funkcję Mesh, która zapewnia szybkie połączenie z siecią komórkową 4G LTE.
 • Utwórz szybką sieć WiFi LTE dla całego domu i firmy. Ten router trójzakresowy jest wyposażony w zintegrowany modem komórkowy – wystarczy włożyć kartę SIM do zgodnego z głównymi dostawcami usług 4G LTE (z wyjątkiem Sprint)
 • Zawsze włączona sieć WiFi — gdy przewodowy Internet, taki jak światłowód, kabel lub DSL jest niedostępny lub zakłócony, można bezproblemowo przełączyć się z sieci przewodowej na sieć bezprzewodową.
 • Korzystaj z wydajnej sieci Wi-Fi o przepustowości do 1.2 Gb/s w sieci 4G LTE i zasięgu do 2,000 m2.
 • Rozszerzalna sieć Wi-Fi z kratą — w miarę wzrostu zasięgu sieci można łatwo dodać wybrane zgodne satelity Orbi AC, aby utworzyć szybki system sieci WiFi z siatką.
 • Konfiguracja zakończona w kilka minut za pomocą aplikacji Orbi — zarządzanie dostępem do Internetu, ustawianie limitów czasowych i filtrowanie zawartości za pomocą funkcji Circle ® Smart Parental Controls
 • NETGEAR Armor — ochrona sieci domowej i podłączonych urządzeń dzięki zaawansowanej ochronie przed zagrożeniami cybernetycznymi.
 • Sieć WiFi Guest - zapewnia dostęp do Internetu przyjaciołom i rodzinie bez konieczności udostępniania osobistego hasła do sieci.
 • Porty Ethernet - dwa (2) porty Gigabit Ethernet (1 WAN + 1 LAN) umożliwiają podłączenie urządzeń przewodowych.
 • Współpracuje z Amazon Alexa i Google ® Assistant — używaj prostych poleceń głosowych do sterowania siecią domową.
Pokaż więcej Pokaż mniej

Orbi 4G LTE Advanced Trójzakresowy router

Eleganckie, nowoczesne wzornictwo o powierzchni do 2,000 m2. Wbudowany modem komórkowy jest kompatybilny z satelitami Orbi AC, co umożliwia stworzenie systemu Mesh WiFi, wsparcie bezproblemowego strumieniowania wideo 4K oraz granie w całym domu.

Lepsza łączność WiFi. Wszędzie.

Play

Dodawanie karty SIM. Bardzo szybka sieć WiFi.

Dzięki wbudowanemu modemowi komórowemu router Wi-Fi Orbi 4G LTE Advanced współpracuje z kartą SIM udostępowaną przez aktualnego dostawcę. To idealne rozwiązanie, jeśli nie masz dostępu do tradycyjnych stałych linii dostawców usług internetowych: kablowych, światłowodowych lub DSL.

Nieprzerwane połączenie WiFi.

Jeśli głównym źródłem usług internetowych w Twoim domu lub małej firmie jest Internet światłowodowy, DSL lub kablowy, możliwe są zakłócenia, które skutkują utratą zasięgu. Orbi 4G LTE Advanced WiFi Router może zapewnić łączność 3G/4G LTE jako niezawodne źródło awaryjnego przełączania i tworzenia kopii zapasowych, dzięki czemu Internet będzie zawsze włączony.

Artboard1-new.jpg

Rozszerzalny zasięg

Zaawansowany router WiFi Orbi 4G LTE Advanced o powierzchni do 2,000 m2 z wydajną siecią WiFi. Stwórz sieć Wi-Fi z krasą dostępne z wybranymi satelitami Orbi AC (sprzedawane osobno) i przesyłaj strumieniowo lub graj w dowolnym miejscu, korzystając z bezproblemowej łączności w całym domu.

Pełna ochrona przed zagrożeniami internetowymi

home-and-device-protection-1
Play
Play

NETGEAR Armor chroni dom przed zagrożeniami internetowymi, zapewniając najlepszą w swojej klasie ochronę przed wirusami dla wszystkich podłączonych urządzeń.

Pojedyncza subskrypcja obejmuje wszystkie podłączone urządzenia.

Dowiedz się więcej

Play
home-and-device-protection
Play
Play

Otrzymuj natychmiastowe alerty na smartfon lub komputer po wykryciu lub zablokowaniu zagrożeń. 

Aktywuj bezpłatną wersję próbną programu NETGEAR Armor

* Zasady właściwego użytkowania

Play

Inteligentna kontrola rodzicielska

Peace-of-mind

Spokój ducha podczas korzystania z Internetu.

Ustaw limity czasu online, zablokuj nieodpowiednie strony internetowe i wstrzymaj połączenie z Internetem za pomocą funkcji Circle w urządzeniu NETGEAR. Skorzystaj z aplikacji Orbi, aby rozpocząć korzystanie z inteligentnych funkcji kontroli rodzicielskiej Circle i z łatwością zarządzać zawartością oraz czasem online na dowolnym podłączonym urządzeniu.

Dowiedz się więcej >

Aplikacja Orbi

Domowa sieć WiFi — teraz możesz jeszcze więcej!

LBR20_OrbiApp.jpg
orbi_app_security

W prosty sposób skonfiguruj swoją sieć WiFi Orbi i monitoruj urządzenia podłączone do Twojej sieci.

Przeprowadź szybki test, aby upewnić się, że korzystasz z najszybszego połączenia internetowego od swojego dostawcy usług.

NETGEAR Armor™ chroni Ciebie i Twoją rodzinę przed zagrożeniami internetowymi i oszustwami. Aktywuj go już teraz!

Ustal porę snu, ograniczenia czasowe i nagradzaj swoje dzieci późniejszymi godzinami kładzenia się do łóżka i dłuższymi limitami. Głośnik Orbi jest wyposażony w rozwiązanie Circle® on NETGEAR, gwarantujące rodzicom spokój ducha.

Dane techniczne

 • 185 m2
 • Warunkowe i bezwarunkowe kształtowanie wiązki w paśmie 2,4 i 5 GHz Obsługa funkcji MU-MIMO umożliwia jednoczesne przesyłanie danych do wielu urządzeń Wydajny czterordzeniowy procesor 710 MHz
 • 2,4 GHz (400 Mb/s) + 5 GHz (866 Mb/s) dla urządzeń WiFi do łączenia się z Internetem Dedykowane łącze WiFi 5 GHz (866 Mb/s) zapewnia szybszą wymianę danych między routerem Orbi a (dodatkową) satelitą Orbi Rzeczywista przepustowość oraz zasięg transferu danych zależą od warunków sieci i czynników otoczenia.
 • Wbudowany modem 4G LTE LTE kategorii 18 obsługujące przepustowość do 1,2 Gb/s PASMO 4G LTE (LTE FDD): B2,4,5,7,12,13,14,17,25,26,29,30,66,71 PASMO 4G (LTE-TDD): B41 Pasmo 3G: B1,4,5
 • Wymiary 17 × 8 × 22,5 cm
  Waga 1,72 lb
 • Dwa (2) zewnętrzne porty anten typu SMA (antena nie znajduje się w zestawie) Dwa (2) porty sieci Ethernet 10/100/1000 Mb/s (1 port WAN i 1 port LAN)
 • Zaawansowana ochrona przed cyberzagrożeniami dla komputerów PC, Mac® i urządzeń mobilnych dzięki NETGEAR Armor Zabezpieczenia WiFi oparte na standardach – 802.11i oraz 128-bitowym szyfrowaniu AES z PSK Gościnny dostęp do sieci WiFi jest łatwy w konfiguracji i zapewnia gościom bezpieczny dostęp do Internetu Inteligentna kontrola rodzicielska Circle® umożliwia zarządzanie treściami i czasem spędzonym w sieci na wszystkich urządzeniach. Dowiedz się więcej pod adresem netgear.com/circle
 • Jeden (1) router Orbi LTE (LBR20) Jeden (1) przewód Ethernet (2 m) Jeden (1) zasilacz 12 V/2,5 A Skrócona instrukcja uruchamiania
 • 2X2 (866 Mb/s)
 • Tak
more
Gwarancja

Produkt ten dostarczany jest z roczną, ograniczoną gwarancją na sprzęt firmy NETGEAR. Podstawowe całodobowe, codzienne wsparcie techniczne przez 90 dni od daty zakupu, jeżeli zakupu dokonano w autoryzowanym punkcie sprzedaży produktów NETGEAR.

Chcesz jeszcze więcej? Nie ma sprawy.

Społeczność i wsparcie NETGEAR

Masz pytania dotyczące tego produktu lub jakichkolwiek innych produktów Orbi? Zapytaj naszej społeczności lub uzyskaj pomoc od naszego zespołu specjalistów.