RBK50 hero
RBK50 box
RBK50 right
RBK50 left
RBK50 front
RBK50 back
carousel_RBK50_RBK53
RBK50 hero
RBK50 box
RBK50 right
RBK50 left
RBK50 front
RBK50 back
carousel_RBK50_RBK53
System WiFi Orbi (RBK50) AC3000
 • Wysokowydajny system Wi-Fi Z siatką domową – Szybkie połączenie Wi-Fi Zapewnia Dostęp do sieci WIFI w dużych domach o powierzchni do 5 000 m2. System obejmuje router WiFi i jednego satelitę.
 • Szybkie połączenia z Internetem dla wszystkich urządzeń – dedykowane połączenie WiFi zapewnia najszybsze i najbardziej spójne dostępne prędkości internetowe, nawet w przypadku podłączenia większej liczby urządzeń.
 • Przesyłaj strumieniowo i graj jeszcze szybciej, z łączną prędkością WiFi nawet do 3 Gb/s.
 • Satelita Orbi tworzy jednolitą sieć, dzięki czemu podczas przemieszczania się z jednego pomieszczenia do drugiego nie stracisz zasięgu.
 • Współpracuje ze wszystkimi najważniejszymi dostawcami usług internetowych, takimi jak.
 • Aplikacja Orbi ułatwia i przyspiesza konfigurację sieci, umożliwia zatrzymanie działania sieci WiFi, przeprowadzenie szybkiego testu prędkości, ustawienie inteligentnej kontroli rodzicielskiej i wykonanie wielu innych działań.
 • System współpracuje z usługami Amazon Alexa i Google Assistant, umożliwiając sterowanie domową siecią WiFi za pomocą komend głosowych.
 • NETGEAR Smart Parental ControlsTM— inteligentny sposób zarządzania zawartością i czasem online przez podłączone urządzenia.
 • Gościnny dostęp do sieci to łatwy do skonfigurowania, osobny i bezpieczny punkt dostępu WiFi dla gości, z którego mogą korzystać bez podawania hasła domowej sieci WiFi.
Pokaż więcej Pokaż mniej

Lepsza łączność WiFi. Wszędzie.

Bohater sieci WiFi

Korzystaj z silnego sygnału WiFi od progu aż po taras. Koniec buforowania i martwych stref.

Orbi RBK50 02
Wyjątkowo szybka łączność WiFi

Nagradzana technologia sieci trójzakresowej zastosowana w routerze Orbi umożliwia szybkie przesyłanie strumieniowe.

Orbi RBK50 03
Łatwe sterowanie za pomocą komend głosowych

Zatrzymywanie połączenia z WiFi, włączanie sieci WiFi dla gości i inne funkcje. Orbi współpracuje z usługami Amazon Alexa.

Orbi RBK50 04
Ochrona Twojego domu

Pełna ochrona przed zagrożeniami internetowymi w domu i poza nim dzięki rozwiązaniu NETGEAR Armor. Aktywuj darmowy okres próbny.

orbi_secure

Orbi-RBK50-05-new

Bardzo szybka sieć WiFi. Połączenia przewodowe lub bezprzewodowe.

Jeżeli wolisz efektywne i stabilne połączenie przewodowe, system WiFi Orbi jest dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Podłącz więcej urządzeń przewodowych dzięki czterem gniazdom Ethernet w satelicie biurkowym Orbi.

Inteligentna kontrola rodzicielska

Peace-of-mind

Spokój ducha podczas korzystania z Internetu.

Funkcja NETGEAR Smart Parental ControlsTM to prosty sposób na zarządzanie czasem dzieci w Internecie za pośrednictwem podłączonych urządzeń. Uzyskaj dostęp do pogłębionej wiedzy i większej liczby funkcji, aby automatycznie blokować treści jawne w Internecie i promować zdrowe nawyki cyfrowe z dziećmi.

Dowiedz się więcej >

Niektóre funkcje wymagają subskrypcji Premium. 30-dniowa bezpłatna wersja próbna w cenie; karta kredytowa nie jest wymagana. Po zakończeniu okresu próbnego obowiązują opłaty.

Aplikacja Orbi

Domowa sieć WiFi — teraz możesz jeszcze więcej!

orbi_app_security
10_Orbi_Voice_RBK50V_app_ParentalControl

W prosty sposób skonfiguruj swoją sieć WiFi Orbi i monitoruj urządzenia podłączone do Twojej sieci.

Przeprowadź szybki test, aby upewnić się, że korzystasz z najszybszego połączenia internetowego od swojego dostawcy usług.

NETGEAR Armor™ chroni Ciebie i Twoją rodzinę przed zagrożeniami internetowymi i oszustwami. Aktywuj go już teraz!

Ustaw czas snu, limity czasu i nagradzaj dzieci wydłużonymi dnami i dłuższymi terminami. Orbi jest wyposażony w NETGEAR Smart Parental Controls™ , dzięki czemu rodzice mogą mieć spokój ducha.

Kolorowe diody LED

Urządzenie Orbi wskazuje stan połączenia WiFi łagodnym światłem i automatycznie wyłącza je po nawiązaniu stabilnego połączenia.

Odwróć
Wysoce wydajna moduł radiowy

6 dedykowanych anten obsługuje trzypasmową sieć WiFi z dedykowanym łączem dosyłowym 4x4 Tx/Rx.

2 anteny do dwupasmowych połączeń w sieci dosyłowej fronthaul z urządzeniami WiFi (2,4 GHz + niskopasmowe 5 GHz).

Wysoce wydajne anteny

Wzmacniacz przesyłu (Tx) o wysokiej mocy i niezwykle cichy odbiornik (Rx) zapewniają najlepszy zasięg WiFi i czułość sygnału

Wysoce selektywny filtr wąskopasmowy zapewnia wydajne działanie trzypasmowej sieci WiFi.

Czterordzeniowy procesor 716 MHz

512 MB PAMIĘCI DDR

PAMIĘĆ FLASH 4 GB

Radiator

Pozbawiona wentylatora konstrukcja opracowana z myślą o dużej mocy obliczeniowej zapewnia stabilną pracę przy dużej prędkości przesyłu danych.

Zwycięzca nagrody Red Dot

Przemyślana, nienagrzewająca się obudowa

Pionowa konstrukcja umożliwia idealne rozdzielenie anten, rozszerza zasięg sieci WiFi oraz minimalizuje przesłuchy i zakłócenia.

Dane techniczne

 • 460 m kw.
 • Sześć (6) wysoce wydajnych anten wewnętrznych ze wzmacniaczami o dużej mocy Warunkowe i bezwarunkowe kształtowanie wiązki w paśmie 2,4 i 5 GHz Obsługa funkcji MU-MIMO umożliwia jednoczesne przesyłanie danych do wielu urządzeń Wydajny czterordzeniowy procesor 710 MHz
 • 2,4 GHz (400 Mb/s) + 5 GHz (866 Mb/s) dla urządzeń WiFi do łączenia się z Internetem Dedykowane łącze WiFi 5 GHz (1733 Mb/s) zapewnia szybszą wymianę danych między routerem Orbi a satelitą Orbi Rzeczywista przepustowość oraz zasięg transferu danych zależą od warunków sieci i czynników otoczenia.
 • Wymiary 16 × 8 × 20 cm
  Waga 1,76 kg
 • 1 port WAN i 3 porty LAN Gigabit Ethernet
 • Pamięć flash o pojemności 4 GB i 512 MB pamięci RAM
 • Kompleksowa ochrona przed wirusami i kradzieżą danych dla komputerów PC, Mac® i urządzeń przenośnych dzięki NETGEAR Armor Zabezpieczenia WiFi oparte na standardach – 802.11i oraz 128-bitowym szyfrowaniu AES z PSK Gościnny dostęp do sieci WiFi jest łatwy w konfiguracji i zapewnia gościom bezpieczny dostęp do Internetu Funkcja NETGEAR Smart Parental ControlsTM umożliwia zarządzanie zawartością i czasem online wszystkich urządzeń. Więcej informacji można znaleźć na stronie netgear.com/SPC
 • Jeden (1) Router Orbi (Rb50v2) Jeden (1) Orbi Satellite (RBS50v2) Jeden (1) przewód Ethernet (2 m) Dwa (2) zasilacze 12 V/3,5 A Skrócona instrukcja uruchamiania
 • Cztery (4) wysoce wydajne anteny ze wzmacniaczami o dużej mocy Warunkowe i bezwarunkowe kształtowanie wiązki w paśmie 2,4 i 5 GHz Obsługa funkcji MU-MIMO umożliwia jednoczesne przesyłanie danych do wielu urządzeń
 • 2,4 GHz (400 Mb/s) + 5 GHz (866 Mb/s) dla urządzeń WiFi do łączenia się z Internetem Dedykowane łącze WiFi 5 GHz (1733 Mb/s) zapewnia szybszą wymianę danych między routerem Orbi a satelitą Orbi Rzeczywista przepustowość oraz zasięg transferu danych zależą od warunków sieci i czynników otoczenia.
 • 4 porty LAN Gigabit Ethernet
 • 4×4 (1,7 Gb/s)
 • Wymiary 16 × 8 × 22,5 cm
  Waga 1,76 kg
more
Gwarancja

Produkt ten dostarczany jest z roczną, ograniczoną gwarancją na sprzęt firmy NETGEAR. Podstawowe całodobowe, codzienne wsparcie techniczne przez 90 dni od daty zakupu, jeżeli zakupu dokonano w autoryzowanym punkcie sprzedaży produktów NETGEAR.

Chcesz jeszcze więcej? Nie ma sprawy.

Społeczność i wsparcie NETGEAR

Masz pytania dotyczące tego produktu lub jakichkolwiek innych produktów Orbi? Zapytaj naszej społeczności lub uzyskaj pomoc od naszego zespołu specjalistów.