RBR20_hero
RBR20_back
RBR20_back
RBR20_left
RBR20_hero
RBR20_back
RBR20_back
RBR20_left
Trójzakresowy router WiFi Orbi (RBR20)
 • Wysokowydajny router WiFi Z siecią Wi-Fi Z Siecią „Whole Home Mesh” — Mieści mieszkanie lub rezydencję miejska o powierzchni do 2 000 m2 i oferuje szybką sieć WIFI.
 • Szybkie połączenia z Internetem dla wszystkich urządzeń – dedykowane połączenie WiFi zapewnia najszybsze i najbardziej spójne dostępne prędkości internetowe, nawet w przypadku podłączenia większej liczby urządzeń.
 • Współpracuje ze wszystkimi najważniejszymi dostawcami usług internetowych.
 • Elegancka, nowoczesna konstrukcja umożliwia ustawienie w dowolnym miejscu w domu.
 • Rozszerzalna sieć WiFi — tworzy z dodatkowymi satelitami Orbi jednolity system WiFi.
 • Aplikacja Orbi ułatwia i przyspiesza konfigurację sieci, umożliwia zatrzymanie działania sieci WiFi, przeprowadzenie szybkiego testu prędkości, ustawienie inteligentnej kontroli rodzicielskiej i wykonanie wielu innych działań.
 • Inteligentna kontrola rodzicielska Circle® umożliwia rodzinom inteligentne zarządzanie treściami i czasem spędzonym w sieci na dowolnym połączonym urządzeniu.
 • System współpracuje z usługami Amazon Alexa i Google Assistant, umożliwiając sterowanie domową siecią WiFi za pomocą komend głosowych.
Pokaż więcej Pokaż mniej

Lepsza łączność WiFi. Wszędzie.

Bohater sieci WiFi

Orbi eliminuje buforowanie i martwe strefy, umożliwiając płynne przesyłanie strumieniowe w każdym miejscu.

Wyjątkowo szybka łączność WiFi

Nagradzana technologia sieci trójzakresowej zastosowana w routerze Orbi umożliwia szybkie przesyłanie strumieniowe.

Orbi_RBK20_02
Łatwe sterowanie za pomocą komend głosowych

Zatrzymywanie połączenia z WiFi, włączanie sieci WiFi dla gości i inne funkcje. Orbi współpracuje z usługami Amazon Alexa i Google Assistant.

Orbi_RBK20_03

Aplikacja Orbi

Domowa sieć WiFi — teraz możesz jeszcze więcej!

10_Orbi_Voice_RBK50V_app_ParentalControl

W prosty sposób skonfiguruj swoją sieć WiFi Orbi i monitoruj urządzenia podłączone do Twojej sieci.

Wstrzymuj połączenie internetowe dla konkretnego urządzenia lub całego domu. Funkcja jest szczególnie przydatna w trakcie obiadu i w porze snu.

Przeprowadź szybki test, aby upewnić się, że korzystasz z najszybszego połączenia internetowego od swojego dostawcy usług.

Ustaw czas snu, limity czasu i nagradzaj dzieci wydłużonymi dnami i dłuższymi terminami. Orbi jest wyposażony w funkcję kontroli rodzicielskiej Circle® Smart, dzięki której rodzice mogą mieć poczucie bezpieczeństwa.

Orbi_RBK20_04

Wydajność i stylowy wygląd

Dzięki eleganckiemu, nowoczesnemu wzornictwu system Orbi można wystawić jak dzieło sztuki we własnym centrum rozrywki. Zachwycająca obudowa Orbi kryje cztery czułe anteny wewnętrzne, które zwiększają zasięg sieci bezprzewodowej w każdym zakątku domu.

Orbi-RBK20-05.jpg

Widoczne połączenie z Internetem

Diody LED w górnej części routera Orbi i satelity świecą się na niebiesko lub pomarańczowo, co oznacza dobre lub słabe połączenie z Internetem, a następnie wyłączają się po nawiązaniu stabilnego połączenia. Wystarczy rzut oka, aby sprawdzić stan połączenia.

Inteligentna kontrola rodzicielska

Peace-of-mind

Spokój ducha podczas korzystania z Internetu.

Ustaw limity czasu online, zablokuj nieodpowiednie witryny i wstrzymaj dostęp do Internetu za pomocą funkcji kontroli rodzicielskiej Circle Smart. Aplikacja Orbi umożliwia rozpoczęcie pracy i łatwe zarządzanie zawartością i czasem online na dowolnym podłączonym urządzeniu.

Dowiedz się więcej >

Dane techniczne

 • 185 m2
 • Cztery (4) wysoce wydajne anteny wewnętrzne ze wzmacniaczami o dużej mocy Warunkowe i bezwarunkowe kształtowanie wiązki w paśmie 2,4 i 5 GHz Obsługa funkcji MU-MIMO umożliwia jednoczesne przesyłanie danych do wielu urządzeń Wydajny czterordzeniowy procesor 710 MHz
 • 2,4 GHz (400 Mb/s) + 5 GHz (866 Mb/s) dla urządzeń WiFi podłączonych do Internetu Dedykowane łącze WiFi 5 GHz (866 Mb/s) zapewnia szybszą wymianę danych między routerem Orbi a satelitą Orbi Rzeczywista przepustowość oraz zasięg transferu danych zależą od warunków sieci i czynników otoczenia.
 • Wymiary 14 × 6 × 16,7 cm
  Waga 0,48 kg
 • Dwa (2) porty Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mb/s Jeden (1) port sieci WAN i Jeden (1) port sieci LAN
 • Pamięć flash o pojemności 256 MB i 512 MB pamięci RAM
 • Obsługa WPA / WPA2-PSK Gościnny dostęp do sieci WiFi jest łatwy w konfiguracji i zapewnia gościom bezpieczny dostęp do Internetu Inteligentna kontrola rodzicielska Circle® umożliwia zarządzanie treściami i czasem spędzonym w sieci na wszystkich urządzeniach. Dowiedz się więcej pod adresem netgear.com/circle
 • Jeden (1) router Orbi (RBR20) Jeden (1) zasilacz 12 V/1,5 A Jeden (1) przewód Ethernet (2m) Skrócona instrukcja uruchamiania
 • Tak
more
Gwarancja

Produkt ten dostarczany jest z roczną, ograniczoną gwarancją na sprzęt firmy NETGEAR. Podstawowe całodobowe, codzienne wsparcie techniczne przez 90 dni od daty zakupu, jeżeli zakupu dokonano w autoryzowanym punkcie sprzedaży produktów NETGEAR.

Chcesz jeszcze więcej? Nie ma sprawy.

Społeczność i wsparcie NETGEAR

Masz pytania dotyczące tego produktu lub jakichkolwiek innych produktów Orbi? Zapytaj naszej społeczności lub uzyskaj pomoc od naszego zespołu specjalistów.