carousel_RBK50_RBK53
carousel_RBK50_RBK53
Ultrawydajny dodatkowy satelita Orbi (RBS50)
 • Działa tylko z routerem WiFi Orbi do całego domu i systemami WiFi Orbi w standardzie ac.
 • Dodaje 230 m2 zasięgu do istniejącej sieci WiFi Orbi w standardzie ac o tej samej nazwie sieci i bezproblemowy roaming.
 • Eliminuje martwe strefy WiFi i buforowanie w trudno dostępnych miejscach, dodając 230 m2 zasięgu do istniejącej sieci WiFi Orbi.
 • Tworzy niezwykle wydajną sieć WiFi, która zapewnia szybką i bezproblemową łączność WiFi między pomieszczeniami, ścianami i podłogami.
 • 4 porty Ethernet zapewniają najwyższą elastyczność i możliwości podłączenia telewizora Smart TV, konsoli do gier, odtwarzacza strumieniowego i innych urządzeń.
 • Satelita Orbi tworzy jednolitą sieć, dzięki czemu podczas przemieszczania się z jednego pomieszczenia do drugiego nie stracisz zasięgu.
 • Aplikacja Orbi ułatwia i przyspiesza konfigurację sieci, umożliwia zatrzymanie działania sieci WiFi, przeprowadzenie szybkiego testu prędkości, ustawienie inteligentnej kontroli rodzicielskiej i wykonanie wielu innych działań.
Pokaż więcej Pokaż mniej

Lepsza łączność WiFi. Wszędzie.

Bohater sieci WiFi

Orbi eliminuje buforowanie i martwe strefy, umożliwiając płynne przesyłanie strumieniowe.

Orbi RBS50 02
Wyjątkowo szybka łączność WiFi

Nagradzana technologia sieci trójzakresowej zastosowana w routerze Orbi umożliwia szybkie przesyłanie strumieniowe.

Orbi RBS50 03
Łatwe sterowanie za pomocą komend głosowych

Wstrzymaj WiFi, włącz sieć dla gości i nie tylko dzięki usługom Amazon Alexa lub Google Assistant.

Orbi RBS50 04

Orbi_RBS50_swimlane2

Zasięg w całym domu — na parterze i na piętrze

Wyeliminuj martwe strefy w całym domu, zwiększając zasięg sieci WiFi o 230 m2. Inne typy urządzeń zwiększających zasięg WiFi tracą prędkość i zasięg na dużych odległościach.

Orbi_RBS50_coverage

Możliwość rozbudowy w celu zwiększenia zasięgu sieci WiFi

W prosty sposób dodaj więcej satelitów Orbi do istniejącego systemu WiFi Orbi, aby zwiększyć zasięg sieci. Różne modele satelitów do użytku w pomieszczeniach i na zewnątrz spełniają wszystkie potrzeby (do nabycia osobno).

Orbi_RBS50_ethernet

Porty Ethernet

Jeżeli wolisz efektywne i stabilne połączenie przewodowe, system WiFi Orbi jest dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Podłącz więcej urządzeń przewodowych dzięki czterem gniazdom Ethernet w satelicie biurkowym Orbi.

Aplikacja Orbi

Domowa sieć WiFi — teraz możesz jeszcze więcej!

W prosty sposób skonfiguruj swoją sieć WiFi Orbi i monitoruj urządzenia podłączone do Twojej sieci.

Wstrzymaj połączenie internetowe dla konkretnego urządzenia lub całego domu. Funkcja jest szczególnie przydatna w trakcie obiadu i w porze snu.

Przeprowadź szybki test, aby upewnić się, że korzystasz z najszybszego połączenia internetowego od swojego dostawcy usług.

Ustal porę snu, ograniczenia czasowe i nagradzaj swoje dzieci późniejszymi godzinami kładzenia się do łóżka i dłuższymi limitami. Głośnik Orbi jest wyposażony w rozwiązanie Circle® on NETGEAR, gwarantujące rodzicom spokój ducha.

Dane techniczne

 • 230 m2
 • Cztery (4) wysoce wydajne anteny ze wzmacniaczami o dużej mocy Warunkowe i bezwarunkowe kształtowanie wiązki w paśmie 2,4 i 5 GHz Obsługa funkcji MU-MIMO umożliwia jednoczesne przesyłanie danych do wielu urządzeń
 • Uwaga: obsługuje tylko routery w standardzie ac. 2,4 GHz (400 Mb/s) + 5 GHz (866 Mb/s) dla urządzeń WiFi do łączenia się z Internetem Dedykowane łącze WiFi 5 GHz (1733 Mb/s) zapewnia szybszą wymianę danych między routerem Orbi a satelitą Orbi Rzeczywista przepustowość oraz zasięg transferu danych zależą od warunków sieci i czynników otoczenia.
 • Wymiary 17 × 8 × 22,5 cm
  Waga 1,76 kg
 • 4 porty LAN Gigabit Ethernet
 • Pamięć flash o pojemności 4 GB i 512 MB pamięci RAM
 • Jedna (1) satelita Orbi (RBS50) Jeden (1) zasilacz 12 V/2,5 A Skrócona instrukcja uruchamiania
 • 4×4 (1,7 Gb/s)
 • Tak
more
Gwarancja

Produkt ten dostarczany jest z roczną, ograniczoną gwarancją na sprzęt firmy NETGEAR. Podstawowe całodobowe, codzienne wsparcie techniczne przez 90 dni od daty zakupu, jeżeli zakupu dokonano w autoryzowanym punkcie sprzedaży produktów NETGEAR.

Chcesz jeszcze więcej? Nie ma sprawy.

Społeczność i wsparcie NETGEAR

Masz pytania dotyczące tego produktu lub jakichkolwiek innych produktów Orbi? Zapytaj naszej społeczności lub uzyskaj pomoc od naszego zespołu specjalistów.