RBS50Y hero
rbs50y-box
Carousel RBS50Y back
Carousel RBS50Y left
carousel_RBS50Y
RBS50Y hero
rbs50y-box
Carousel RBS50Y back
Carousel RBS50Y left
carousel_RBS50Y
Dodatkowy satelita zewnętrzny Orbi (RBS50Yv2)
 • Umożliwia rozszerzenie sieci wi-Fi ac na zewnątrz, zapewniając doskonałe pokrycie terenu, basenu lub garażu, a także szybkie wejście do domu.
 • Współpracuje z każdym routerem ac, aby rozszerzyć sieć WiFi o dodatkowe 230 m2
 • Satelitę zewnętrznego Orbi można łatwo zamontować na ścianie. Został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu doskonałej łączności WiFi w deszczu i słońcu.
 • Współpracuje z istniejącym routerem, rozszerzając domową sieć WiFi.
 • Satelita Orbi tworzy jednolitą sieć, dzięki czemu podczas przemieszczania się z jednego pomieszczenia do drugiego nie stracisz zasięgu.
 • Łatwa konfiguracja — zsynchronizuj satelitę zewnętrznego Orbi z routerem za dotknięciem przycisku.
Pokaż więcej Pokaż mniej

Lepsza sieć WiFi. Wszędzie.

Bohater sieci WiFi

Orbi eliminuje buforowanie i martwe strefy, umożliwiając płynne przesyłanie strumieniowe.

Orbi_RBS50Y_06
Wyjątkowo szybka łączność WiFi

Nagradzana technologia sieci trójzakresowej zastosowana w routerze Orbi umożliwia szybkie przesyłanie strumieniowe.

Orbi_RBS50Y_07
Łatwe sterowanie za pomocą komend głosowych

Wstrzymaj WiFi, włącz sieć dla gości i nie tylko dzięki usługom Amazon Alexa lub Google Assistant.

Orbi_RBS50Y_08

Orbi_RBS50Y_01

Szybka sieć WiFi przy basenie, w szopie czy stodole

Dedykowane łącze dosyłowe 4x4 satelity Orbi Outdoor zapewnia znacznie silniejsze połączenie niż domowe punkty dostępu WiFi. Szybkość WiFi w oddalonych budynkach, takich jak garaż, szopa czy domek przy basenie, będzie o wiele wyższa. Odtwarzaj muzykę i filmy bez buforowania lub umieść kamery WiFi dalej od domu.

Orbi_RBS50Y_02

Zapewnij łączność gościom

Nie przerywaj imprezy i pozwól gościom połączyć się z łatwą do skonfigurowania siecią. Urządzenie Orbi może obsługiwać wiele podłączonych urządzeń bez spowalniania sieci WiFi.

Orbi_RBS50Y_03

Strumieniowe przesyłanie muzyki i filmów poza domem

Teraz możesz zachować łączność, gdy jesteś na zewnątrz lub pracujesz w osobnym pomieszczeniu. Pracuj w garażu lub ogrodzie i zapewnij połączenie wszystkim urządzeniom dzięki silnemu sygnałowi WiFi.

Orbi_RBS50Y_04

Odporna na warunki pogodowe

Zaprojektowany z myślą o deszczu, śniegu i zraszaczach. Łatwy montaż i zabezpieczenie satelity zewnętrznego Orbi na ganku, w altanie, szopie lub na ścianie domu, aby zapewnić największy zasięg i łączność wszystkim osobom na zewnątrz.

Aplikacja Orbi

Domowa sieć WiFi — teraz możesz jeszcze więcej!

Skonfiguruj swoją sieć WiFi Orbi i monitoruj urządzenia podłączone do Twojej sieci.

Wstrzymaj połączenie internetowe dla konkretnego urządzenia lub całego domu. Funkcja jest szczególnie przydatna w trakcie obiadu i w porze snu.

Przeprowadź szybki test, aby upewnić się, że korzystasz z najszybszego połączenia internetowego od swojego dostawcy usług.

Ustal porę snu, ograniczenia czasowe i nagradzaj swoje dzieci późniejszymi godzinami kładzenia się do łóżka i dłuższymi limitami. Głośnik Orbi jest wyposażony w rozwiązanie Circle® on NETGEAR, gwarantujące rodzicom spokój ducha.

Dane techniczne

 • 230 m2
 • Sześć (6) wysoce wydajnych anten ze wzmacniaczami o dużej mocy Warunkowe i bezwarunkowe kształtowanie wiązki w paśmie 2,4 i 5 GHz Obsługa funkcji MU-MIMO umożliwia jednoczesne przesyłanie danych do wielu urządzeń
 • Uwaga: obsługuje tylko routery w standardzie ac. 2,4 GHz (400 Mb/s) + 5 GHz (866 Mb/s) dla urządzeń WiFi do łączenia się z Internetem Dedykowane łącze WiFi 5 GHz (1733 Mb/s) zapewnia szybszą wymianę danych między routerem Orbi a satelitą Orbi Rzeczywista przepustowość oraz zasięg transferu danych zależą od warunków sieci i czynników otoczenia.
 • Wymiary 21 × 6,8 × 27 cm
  Waga 1,33 kg
 • Pamięć NAND flash o pojemności 256 MB oraz pamięć RAM o pojemności 512 MB
 • Zakres temperatur: od -20°C do +50° C
 • Obsługa WPA / WPA2-PSK Gościnny dostęp do sieci WiFi jest łatwy w konfiguracji i zapewnia gościom bezpieczny dostęp do Internetu Inteligentna kontrola rodzicielska Circle® umożliwia zarządzanie treściami i czasem spędzonym w sieci na wszystkich urządzeniach. Dowiedz się więcej pod adresem netgear.com/circle
 • Jeden (1) satelita zewnętrzny Orbi (RBS50Yv2) Jedno (1) mocowanie naścienne, uchwyt i wkręty Jeden (1) zasilacz 12 V/2,5 A Skrócona instrukcja uruchamiania
 • 4×4 (1,7 Gb/s)
 • Tak
more
Gwarancja

Produkt ten dostarczany jest z roczną, ograniczoną gwarancją na sprzęt firmy NETGEAR. Podstawowe całodobowe, codzienne wsparcie techniczne przez 90 dni od daty zakupu, jeżeli zakupu dokonano w autoryzowanym punkcie sprzedaży produktów NETGEAR.

Społeczność i wsparcie NETGEAR

Masz pytania dotyczące tego produktu lub jakichkolwiek innych produktów Orbi? Zapytaj naszej społeczności lub uzyskaj pomoc od naszego zespołu specjalistów.