Dostępna w wielu routerach firmy NETGEAR funkcja ReadySHARE USB

ReadySHARE umożliwia wykorzystanie wielu dodatkowych i przydatnych funkcji, dostępnych poprzez port USB routera. Funkcje te obejmują pamięć masową USB, do której można uzyskać bezprzewodowy dostęp z domu, darmowe oprogramowanie umożliwiające bezprzewodowe drukowanie i szybkie tworzenie kopii zapasowej danych z komputera PC lub Mac oraz możliwość odtwarzania, wyświetlania, słuchania i udostępniania filmów, zdjęć i muzyki na telewizorach z funkcją DLNA oraz w konsolach i odtwarzaczach multimedialnych. 

UDOSTĘPNIANIE — zapisywanie, zabezpieczanie i udostępnianie rodzinnych plików

PRZESYŁANIE STRUMIENIOWE — łatwe odtwarzanie plików multimedialnych na telewizorach, konsolach i odtwarzaczach multimedialnych

DRUKOWANIE — możliwość bezprzewodowego drukowania z wielu urządzeń

W szczęśliwym domu panuje miłość, a dane są bezpiecznie przechowywane.

Ilość danych, które obecnie przetwarza i zapisuje statystyczna rodzina zapiera dech w piersiach. Bez względu na to, czy chodzi o rodzinne zdjęcia, filmy, kolekcję muzyki czy osobiste pliki, każdy członek rodziny chce mieć miejsce, w którym może bezpiecznie przechowywać swoje dane.   Zabezpiecz wspólne wspomnienia, korzystając z portu USB routera NETGEAR.  Uzyskaj szybki, bezprzewodowy dostęp za pośrednictwem sieci WiFi do pamięci masowej USB, a także możliwość udostępnienia jej użytkownikom sieci domowej. Po skonfigurowaniu routera NETGEAR wystarczy podłączyć zewnętrzny dysk USB, aby zapewnić ochronę i rozpocząć udostępnianie zawartości innym użytkownikom za pośrednictwem sieci WiFi. 

  • Funkcja ReadySHARE® Vault — zapewnia automatyczne ciągłe/zaplanowane tworzenie kopii zapasowych plików z komputerów z systemem Windows należących do sieci domowej. Pobierz program instalacyjny i rozpocznij pracę.
  • Time Machine® — program Time Machine umożliwia automatyczne tworzenie zapasowych kopii danych całego systemu Mac®.

Przesyłaj strumieniowo, oglądaj, udostępniaj.

Po umieszczeniu zdjęć, filmów i plików muzycznych na dysku USB podłączonym do routera możesz w dowolnej chwili przesyłać strumieniowo i udostępniać pliki multimedialne.  Możesz odtworzyć nagranie meczu piłkarskiego córki na dużym ekranie, aby wszyscy je obejrzeli. Możesz też szybko wyszukiwać i oglądać rodzinne zdjęcia na tablecie. Dzięki funkcji ReadySHARE® USB i darmowej funkcji My Media w aplikacji genie możesz łatwiej i szybciej odtwarzać i udostępniać filmy, zdjęcia i muzykę — gdzie i kiedy chcesz. 

  • DLNA — odtwarzaj filmy i muzykę oraz oglądaj zdjęcia zapisane na podłączonym twardym dysku USB na każdym telewizorze z funkcją DLNA, na konsoli do gier lub odtwarzaczu multimedialnym.  
  • Zgodność z serwerem iTunes i funkcją Airplay — odtwarzaj pliki muzyczne z dysku USB w komputerze PC/MAC, korzystając z aplikacji iTunes, lub w urządzeniu zgodnym z funkcją Airplay, np. telewizorze Apple. Możesz też pobrać aplikację Apple Remote na urządzenie iPhone lub iPAD, aby odtwarzać z niego muzykę.

Dostęp do plików w dowolnym miejscu i czasie

Od teraz możesz udostępniać pliki za pośrednictwem zabezpieczonych, własnych zasobów w chmurze dzięki funkcji NETGEAR ReadyCLOUD® USB. Podłącz napęd USB do routera NETGEAR i prześlij pliki, a następnie korzystaj z nich za pośrednictwem wygodnych usług Google Drive i Dropbox® bez ponoszenia opłat, martwienia się o limit danych i bez naruszania prywatności. Korzystając z aplikacji mobilnej lub portalu ReadyCLOUD, możesz w dowolnym momencie skorzystać ze swojego dysku USB, podłączonego w domu do routera. To niezwykle wygodne!

Konfiguracja i dostęp do funkcji ReadyCLOUD za pośrednictwem strony internetowej

Pobierz aplikację mobilną na system Android

Pobierz aplikację mobilną na system iOS

Sieć umożliwiająca drukowanie w komfortowych domowych warunkach.